Wpis z mikrobloga

@Krystian19922: Na parapetówkę wyjęliśmy trzeci rząd siedzeń z Dacii Logan MCV (kanapa była wyjmowana, więc nie było to problemem) i użyliśmy jako dodatkowej sofy do siedzenia.
I raz posłużyła też do obserwacji spadających gwiazd w pewną sierpniową noc.

Co do przeróbki na komputerowe, to jeśli lubisz grać w gry, gdzie jeździ się autami, to można pójść o wiele dalej niż w sam fotel.
smiech2 - @Krystian19922: Na parapetówkę wyjęliśmy trzeci rząd siedzeń z Dacii Logan ...

źródło: comment_1645014972XwkeJxSHu86uZYaMyHRA9D.jpg

Pobierz
fotel z samochodu jest beznadziejnym fotelem biurowym/komputerowym bo został stworzony do siedzenia z nogami wyciągniętymi do przodu w kierunku pedałów a nie do siedzenia przy biurku. Ale co kto lubi, dla mnie to abominacja


@zmasowanyatak: Trzeba użyć fotela z A8 a nie kubełka z Rx-7 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Krystian19922: Mam już rozebrany fotel od LS430, do podstawy fotela chcę dospawać płaskowniki do których przykręcę nogę
MusztardowyTygrys - > fotel z samochodu jest beznadziejnym fotelem biurowym/komputero...

źródło: comment_1645028860tVlinwL4SkJfnTIKiIfJA4.jpg

Pobierz
@zmasowanyatak: Jakie to ma znaczenie? Fotel jest jak najbardziej ergonomiczny, po 8h jazdy wrażenia jak po 2h w segmencie B. Dodaj do tego regulację w wielu płaszczyznach, wysoką jakość materiałów i nie ma bata że taki fotel nie będzie wygodniejszy niż kosztujący podobnie fotel do biurka.
Jakie to ma znaczenie?


@MusztardowyTygrys: takie jak geometria np w rowerze, każdy typ roweru ma inną geometrię zależną od przeznaczenia. Tak samo jest w fotelach. Napisałem już wyżej więc zacytuję siebie: "fotel z samochodu jest beznadziejnym fotelem biurowym/komputerowym bo został stworzony do siedzenia z nogami wyciągniętymi do przodu w kierunku pedałów a nie do siedzenia przy biurku".
A więc przez fakt innego przeznaczenia są one inaczej skonstruowane np długość siedziska, kąt
z.....k - > Jakie to ma znaczenie?

@MusztardowyTygrys: takie jak geometria np w ro...

źródło: comment_1645033404G5WqTJg6iCkmqZY7bM44wg.jpg

Pobierz