Wpis z mikrobloga

Łukawski i jego komentarze...Nie mogę tego słuchać ostatnio..Do każdej pierdoły do każdego reportażu do wszystkiego bezsensowny komentarz. Nikomu nie potrzebny, nikogo nie śmieszy, zniekształcanie słów (hue hue). dwa dwa dwa dwa dwa dwa dwa. Na ja #!$%@?. Powinni się wymieniać w te poranki bo tych ludzi nie da się na dłuższą mete słuchać. W PR3 też jakoś te poranki były prowadzone przez różne osoby i przez to mniej męczące.
#radio357
  • 6
@StraznikDomowegoOgniska: Nie tylko on ma taki status. Szczególnie widać to w środę podczas zmiany o 9....
Nie mówię o zdejmowaniu go ale o rotacjach w poranku. Takie żyłowanie jednej osoby i jednego głosu przez co wszystko jest na jedno kopyto. Nudne, nieśmieszne i z tym mikrofonem ASMR.. g,k,b,p,d,t wszystko tak strasznie słychać u niego.
@archive: Ale ja go nie chcę wyrzucać z radia XD Chciałbym poprostu żeby była rożnorodność o poranku. W zeszłym tyg. Był Hanke na zastępstwie i jakoś tak człowiek odetchnął troche. Mam wrażenie, że zrobiło się w tych patronach jakies kółko wzajemnej adoracji. Zero krytyki wszystko super i wspaniałe. To nie skłania tych ludzi do refleksji.
@Dyfjatko: Jeśli już miałbym się czepiać o coś do Marcela, to raczej o prowadzenie LP357 niż o Ranki. Mnie np. te poranne audycje prowadzone przez Krystiana mocno męczą, za dużo tam jest dla mnie jego gadulstwa. Poza tym tutaj układ poranków jest taki sam jak w Trójce, więc różnorodność jakaś też jest. I mogę się założyć, że np. część osób została Patronami właśnie ze względu na m.in. te "Marcelowe" poranki.