Wpis z mikrobloga

Było to w grudniu w drugiej lub trzeciej klasie liceum. Była przerwa swiateczna. Była pozna noc i siedziałem na czaterii. Napisalem tam do jednej laski i się okazało że jesteśmy z jednego miasta. Szybko tematy pisania przeszly na seks pisala mi co lubi itp. Ja wtedy byłem jeszcze prawiczkiem, więc trochę naklamalem w tych sprawach jej. I tak przeszliśmy na fb. Pisalismy pare dni i bylo wszystko fajnie.

Dzień przed spotkaniem napisala ze byly ja nachodzi i stoi przed jej kamienicą. Mowila ze ogolnie on jest patus itp. Ze nawet poprosiła ojca aby go przegonił.

Dzien spotkania a byl to 30 grudnia, czyli dzien przed sylwestrem. Godzina 19/20 czekam na nia na przystanku autobusowym. I tak sobie siedze a ona puka w szybke przystanku z tylu za mna. I sie przytulamy na przywitanie i z oddali slysze krzyki "#!$%@? się od niej". Ja nie wiem co sie dzieje i widze ze podbiega jakiś typ. Okazało sie ze to ten jej ex. Zaczął na mnie #!$%@?ć i rzucił sie na mnie. Akurat wtedy przyjechał autobus i widzialem jak wszyscy sie patrza na nas i sie zaczęła bijatyka. Ostatecznie ja dostalem #!$%@? i mialem limo pod okiem a on skonczyl z rozwalonym zamkiem w kurtce.

Ona go odciaga i zaczyna krzyczeć na niego co on robi. Ja sie trzymam ciagle za oko, bo to byl dosyć mocny cios. Jak emocje opadly to o dziwo zrobil sie spokojny i powiedział żebyśmy to wyjaśnili w mc donaldzie, co byl obok. Ja ide za nimi z tylu. I dochodzimy do maka i on mówi żebyśmy weszli do srodka. Ja juz mialem dość wszystkiego na ten dzien i powiedziałem ze z takimi patusami jak on to nawet nie wchodzę w dyskusję. On cos zaczal gadac właz do tego maka, bo MOJA KOBIETA MARZNIE.

Oddaliłem się od nich i poszedlem do miejscowego sklepu monopolowego i kupilem sobie piwo i wypiłem je w samotności w malym parku w centrum miasta. Spojrzałem na fb i zobaczylem ze mnie zablokowała. Wróciłem do domu, matka załamana co się stalo to jej w skrocie powiedzialem co i jak i przez jakis tydzien czy dwa chodziłem z fioletowym okiem.
Po paru dniach z ciekawości wbilem na jej instagrama a tam foty jak sie całują i w ogóle piękna miłość. No cóż widać, że chłopak miał cudowny charakter.
#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #patologiazmiasta #wspomnienia
  • 10