Wpis z mikrobloga

@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: tez uwazam ze powinni to zabrac a kase przekazać np na sluzbe zdrowia albo naprawde potrzebujące dzieci i to nie pieniadze do łapy ale np. na leczenie czy zywnosci i ubrania. Ale wuj mnie bierze jak widze taką madke ktora trójka gowniakow w przykrótkich gaciach dziurawych a ona jedną faje odpala od drugiej. Nikt mi nie powie, ze ona te pieniadze na dzieci ma.
@adam-photolive nie mam nic przeciwko pomocy potrzebującym, ale 500+ się nie należy nikomu. Grabi się usługi publiczne, rujnuje służbę zdrowia, drenuje budżet, efekty braku pieniędzy dopiero zaczynają wychodzić. 500+ to łapówa dla głupiego społeczeństwa które nie widzi, że samo podcina gałąź na której siedzi. Dzięki tej łapówie pis może robić co chce, czyli wały i przejmowanie pozostałych dwóch gałęzi władzy. Wg mnie 500+ to najgorsze co przydarzyło się Polsce od czasów komuny.
wszyscy powinni mieć zabrane 500+, a guwniaki przez resztę życia powinni oddawać z odsetkami co na nich poszło. Rodzice przepili? No jak mi przykro, może nowe pokolenie się #!$%@? nauczy że kasy się nie rozdaje na takie pierdoły.


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Ale dlaczego dzieci? One i tak będą płaciły za te programy socjalne. Natomiast to rodzice głosowali i korzystają z tych pieniędzy, więc jak ktoś miałby być pociągnięty do odpowiedzialności to oni. Ludzie