Wpis z mikrobloga

Kobiety wysrywają mózg przy porodzie

Serio, dla mnie to jest chyba jedna z największych obaw rodzicielstwa. Nie samo dziecko, a po prostu utracenie partnerki. I najlepsze jest to, że wszystkie się zarzekają, że one takie nie będą, a potem zawsze jest tak samo. Moja szwagierka urodziła dziecko pół roku temu i od tamtej pory stała się typową grażyną, z którą nie ma żadnego kontaktu, dosłownie każdy temat sprowadza do swojego gówniaka. Moja różowa na messengerze ma na oko ze 400 zdjęć (SIC) młodego, zawsze praktycznie w tej samej pozycji, ale szwagierce coś się poprzestawiało w głowie i sama sobie dopowiada historie do tych zdjęć XD
Filmików, na których młody je i wydaje randomowe dźwięki też liczę w dziesiątki. A co najlepsze, jej mąż już został wywalony na kanapę, szwagierka teraz śpi tylko z gówniakiem. Chłop był potrzebny do spłodzenia dzieciaka, teraz tylko do "wygenerowania" comiesięcznego przelewu na konto. Porażka totalna.

Największym plusem całej tej sytuacji, jest to, że moja różowa po wszystkich tych wiadomościach i po przebywaniu ze swoją siostrą i jej dzieckiem, wyraźnie straciła zapał do macierzyństwa.

#macierzynstwo #rodzicielstwo #dziecko #dzieci #zwiazki #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_1645383889MaYzOAIJqjbAbx5mwE9DgW.jpg
  • 7
@kezioezio: nie zawsze tak jest, zalezy ktore to dziecko. Jedna bratowa ma nadal taka obsesje, a dziecko ma 6 lat. Druga bratowa po urodzeniu drugiego dziecka nie ma az takiego pier***ca. Mysle, ze da sie to tez zauwazyc po rodzinie. Przy pierwszym dziecku chyba najbardziej sie dziczeje.
@kezioezio: kobieta pewnie jest na macierzyńskim, sama w domu z maluchem przez minimum 9h. Całe jej życie obraca się siła rzeczy wokół dziecka, które jej bezwzględnie potrzebuje. Nic dziwnego że malec jest jej tematem nr 1. To ze masz spi na kanapie, może być spowodowane tym ze mamavkarmi piersia, dziecko budzi się na jedzenie - to wygodniej podać po prostu cycek na leżąco i jako tako spać. Maz jak mniemam chce
@kezioezio: tak jak pisze @ciemnienie po urodzeniu dziecka życie się diametralnie zmienia. Co nie zmienia faktu, że niektóre baby przesadzają. Co prawda w moim najbliższym otoczeniu nie mam takiej świrniętej madki, ale widać to po dalszych koleżankach i ich relacjach na fb. Co miesiąc trzeba wstawić zdjęcie Brajanka z odpowiednim numerkiem żeby pochwalić się ile miesięcy skończył. Brajanek umazany jedzeniem, Brajanek umazany gównem, Brajanek na spacerze, Brajanek w chodziku, itd... Ja