Wpis z mikrobloga

Z nieukrywaną radością przyjąłem zdjęcia z lotu drona nowej inwestycji Imperialne Miasto Tak przy ulicy Nowohuckiej. Okazuje się, że Twierdza Proko sprzed paru lat była niejako reintrodukcją idei Twierdzy Kraków, otoczenia miasta pierścieniem fortów na początku XX wieku - info dla niewtajemniczonych.

Nie mogę się doczekać penetrowania zakamarków wewnętrznego dziedzińca i obserwacji rozwoju mchów w miejscach wiecznego cienia.

Tu sobie możecie wybrać mieszkanko.

#zlotawolnoscdeweloperska #krakow
DerMirker - Z nieukrywaną radością przyjąłem zdjęcia z lotu drona nowej inwestycji Im...

źródło: comment_1645431110SXuNOWW7JagT21EqMshI6H.jpg

Pobierz
  • 34
@DerMirker: czekaj - to teraz się #!$%@? do każdego budynku z dziedzińcem? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@powaznyczlowiek: Poważnie nie widzisz patologi w sprzedaży mieszkań gdzie z okna będziesz miał widok jak na spacerniaku w zakładzie karnym a normalnego słońca nigdy nie uświadczysz?

Nie czepiamy się każdego dziedzińca ale ciasnych i malutkich w 8 czy 9 piętrowym molochu już tak.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ATAT-2: tak wygląda całe Stare Miasto, cały Kazimierz, spora część chwalonej tutaj Nowej Huty itp itd ¯\_(ツ)_/¯

Ja też bym wolał żeby budownictwo wyglądało inaczej, ale czy to, że nie rzucam się z pianą na klawiaturę na każde zdjęcie bloku, twoim zdaniem, oznacza że popieram patologie?

Ten tag i komentarze pod tymi wpisami po prostu zamianiaja się powoli w papę dla bezmózgów, którzy tylko kopiują w kółko ten sam komentarz o
ale czy to, że nie rzucam się z pianą na klawiaturę na każde zdjęcie bloku, twoim zdaniem, oznacza że popieram patologie?


@powaznyczlowiek: Kto coś takiego napisał? Pytasz czy OP nie przesadza to Ci wyjaśniłem, czemu wg mnie nie.

Jak na razie to Ty się tutaj najbardziej spinasz.

I porównywanie nowych inwestycji deweloperskich z kamienicami ze starego miasta... szacunek.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ATAT-2: no właśnie nie wyjaśniłeś czemu nie - nikt nie wyjaśnił i dlatego się spinam. To już któryś z kolei wpis ze zdjęciem "ale #!$%@?" i do tego 20 komentarzy "hehe ale #!$%@?" bez żadnej sensownej wiedzy, analizy czy wypowiedzi. Jak takie coś widzę to mi ręce opadają i dupa pęka, dlatego też się spinam

Ale jeśli rozwiniesz dlaczego twoim zdaniem ten dziedziniec na szerokości i długości kilku mieszkań, w pięciopiętrowym
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DerMirker: kamienice na Kazimierzu to średniowiecze? Nowa Huta to średniowiecze? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dobra chłopaki liczyłem na jakąś dyskusje czy ciekawe info, choćby w lekkim wykopowym stylu, a wy chyba będziecie mnie łapać za słówka pod plusiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)