Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry, witam ponownie wszystkich słuchaczy w kolejnym podcaście #niemypodcast. Ja nazywam się MondryPajonk pseudonim PuszystaWyderka a moim gościem jest dzisiaj @Michael_Scott

Witam Majkelu, w końcu udało nam się spotkać w studiu i porozmawiać po dwukrotnym przesuwaniu terminów, za co przepraszam, ale ze względu na rozwój naszego podcastu jak możesz zobaczyć postanowiliśmy wyłożyć nasze studio odpowiednimi panelami zagłuszającymi lekkie echo, które sprawne ucho potrafiło wychwycić w dwóch poprzednich podcastach. Zostały zakupione również nowe mikrofony tak aby nasi widzowie mogli cieszyć się lepszą jakością dźwięku. Nie przedłużając jednak dalej wstępu myślę, że przejdziemy już do pytań które dla ciebie przygotowałem.

Na samym początku chciałem spytać czy mógłbyś nakreślić o co chodzi z niedawnym konfliktem z użytkownikiem @LuckyStrike naszym słuchaczom którzy nie do końca rozumieją całą sytuacje? Jeszcze krążąc wokół tematu Chin - myślisz że coweed rzeczywiście jest pochodzenia naturalnego czy uważasz może że został stworzony w laboratorium?

Szczerze, nie ma tu jakiejś większej przyczyny. Od dłuższego czasu raczej stronie od wykopowych wojenek, ale obserwuje co się dzieje i czasem, gdy coś mi się nie spodoba, napisze jakiś gównowpis, w którym w żartobliwy sposób dam komuś prztyczka w nos. No i tak się raz złożyło, że akurat padło na naszą rodzimą białą małpę, która (jak wszyscy wiemy) niezbyt dobrze radzi sobie z jakąkolwiek formą krytyki. Wpis zebrał dużo plusów, a chinski biznesmen zaczął pod nim reklamować swój kanał na YT, co skutecznie ukróciłem. Później jeszcze zaczął pisać jakieś żenujące wpisy insynuując, że jestem zoofilem, jednak sam nawet nie musiałem się do nich zbytnio odnosić, bo widziałem, ze chłop sam się tymi wysrywami ostatecznie pogrążył. No ugułem widzicie jaki on jest.

A co do kwesti coweeda, to raczej nie uważam żeby został on wytworzony laboratoryjnie, chociażby z tego względu, że większość groźniejszych epidemii dziesiątkujących Europę w przeszłości, jeszcze przed większym rozwojem technologii biologicznej, przyszła do nas właśnie z Dalekiego Wschodu naturalnie i myśle, ze w tym przypadku było nie inaczej.


Co uważasz o komercyjnym sukcesie Phaxiego? Myślę, że obydwoje jesteście na podobnym poziomie popularności jeśli chodzi o wykop, czy myślałeś kiedykolwiek żeby założyć patronita oraz sprzedawać odzież tak jak on? Myślę, że byliby chętni na bluzy z Maćkiem, Kasią lub Luną.

Phaxi to mój serdeczny kolega i oczywiście ciesze się jego sukcesem, bo niewielu osobom udaje się zmonetyzować swoją pasje do jedzenia, a nasz pocieszny Bonifacy tego dokonał. Sam jednak nie myslałem o żadnej formie wsparcia ze strony obserwatorów, bo kim ja #!$%@? jestem żeby mi pieniądze dawać?

Jeśli zaś chodzi o jakiś zwierzaczkowy merch, to był taki temat. Moja partnerka robi fajne projekty, sam mam dwie koszulki zaprojektowane przez nią i niewykluczone, ze kiedyś wyjdę z jakąś ofertą aby wykopki mogły robić drip w koszulce z Maćkiem, jednak na chwile obecną mi sie po prostu nie chce tego ogarniać.


Obecnie posiadasz pełny, bujny zarost. Czy doczekamy się jeszcze jak za starych czasów twojego wąsa bez asysty pełnego zarostu? Nie czujesz nostalgii do starego stylu? Nie czujesz się wybrakowany przez porzucenie swojego dawnego znaku rozpoznawczego?

Studia to czas eksperymentów, a takim bez wątpienia była moja przygoda z wąsem. Jedni mówili, że mi do twarzy, a drudzy, że wyglądam jak młody Trynkiewicz. Niestety musze brać to co mi los pod nogi rzuca, a jako, że na głowie włosów zaczyna ubywać, to muszę nadrabiać to gęstą brodą, więc póki co nie planuje wracać do dawnego imidżu.


Obserwując twoje poczynania właściwie od początku istnienia twojego konta na wykopie pamiętam, że miałeś kiedyś świętej już pamięci Jeżyka Pana Buttersa, następnie była papużka maciek, kasia oraz trzynożny pies Luna. Łatwo jest więc wywnioskować, że lubisz zwierzęta. Mam jednak pytanie, które sam osobiście lubię zadawać ludziom gdy nawija się temat zwierząt. Wolisz pomagać zwierzętom czy ludziom?

Do tej listy dodałbym jeszcze dwa szczurki z fundacji, które od ponad miesiąca są z nami. Tak, to prawda, lubie zwierzęta. Od małego dorastałem wśród przeróżnych zwierzaków gdy mieszkałem jeszcze u babci na wsi i tak mi jakoś zostało. Jeśli zaś chodzi o pomoc, no to ciężko powiedziec w sumie. Jeśli ktoś znajomy prosi o pieniądze na zbiórke, to zazwyczaj pomogę, niezależne czy zbiera na chorego człowieka czy zwierzaka. Sam wiem jak mocno można przywiązać się do zwierzaka i taka strata często jest równie bolesna co w przypadku bliskiej osoby. Nie mniej jednak, gdyby ktoś postawił przede mną umierającego psa i umierającego człowieka i dałby mi możliwość uratowania tylko jednego z nich, to prawdopodobnie wybrałbym człowieka.


Twój nick nawiązuje do jednego z głównych bohaterów serialu The Office. Czy utożsamiasz się z Michaelem Scottem z serialu? Przy tej okazji chciałbym też cię spytać o twoje top 5 ulubionych seriali które każdy powinien obejrzeć, jesteś w stanie coś polecić naszym słuchaczom?

No pewnie kilka cech wspólnych by się znalazło między mną, a serialowym Michaelem, ale nie powiedziałbym, ze się utożsamiam. Po prostu lubie te postać.

Jeśli chodzi o ulubione seriale, to ciężko wybrać mi tylko 5 ulubionych, bo obejrzałem ich masę, ale jeśli miałbym wybrać tytuły, które obejrzałem i wg mnie są totalnym klasykiem i must watchem dla każdego szanującego się fana seriali to:


1. The Office US

2. The Sopranos

3. Breaking Bad

4. Kompania Braci

5. The Wire

(kolenjość przypadkowa jbc)

A jeśli miałbym coś polecić, to z takich seriali moze nieco mniej znanych, polecam:


- Fleabag,

- What we do in the shadows

- The Boys

- The Act,

- Barry

- Curb Your enthusiasm

- The Armando Iannucci Shows

- Silicon Valley

- Kidding

- How to with John Wilson

Ostatnio obejrzałem tez Euforie i również bardzo polecam, pieknie zrealizowany serial


W jaki sposób trafiłeś na wykop oraz w jaki sposób opisałbyś przeciętnego użytkownika tego portalu w kilku zdaniach?

Na wykop zacząłem wchodzić jeszcze we wczesnej techbazie, był to może rok 2012 i obrażało się tutaj dużo papieża, co zachęciło mnie do założenia konta, na którym zbytnio się nie udzielałem. Później z nudów założyłem aktualne konto, głownie do shitpostowania na nocnej no i tak zostało. Nie mniej jednak, ciesze sie ze to zrobiłem, bo poznałem wiele fajnych osób, z którymi mam również kontakt w prawdziwym żyćku.

Odpowiadając na drugą część pytania, to troche ciężko opisać przeciętnego użytkownika tego portalu, przez dosyć szeroki przekrój ludzi znajdujących się tu. Na pewno łatwiej byłoby mi opisać jakiegoś defaultowego użytkownika konkretnego tagu.


W pilotażowym podcascie przeprowadzanym z phaxim dałeś mi wskazówkę, aby przyszłych gości pytać o dwie rzeczy, a mianowicie o zarobki oraz o to czy srają. Ile zarabiasz? Gdzie pracujesz? Czy prowadzisz wygodne życie? Srasz? Masz jakieś ciekawe historie związane ze sraniem? Krzyżując pytanie: czy możesz sobie pozwolić na podcieranie dupy stówkami?

Zarabiam w sumie ponad średnią krajową, nie ma tragedii, ale mogłoby być lepiej. Pracuje w IT, ale nie jestem zadnym programistą 15k. W życiu staram się dbać o jego komfort, czasem bywam rozrzutny, ale tak w sumie to niczego mi nie brakuje. Niestety nie jest to jeszcze poziom podcierania się bankontami.

Sram, lubie srać. Z takich ciekawych historii ze sraniem, to kiedy miałem 7 lat to zesrałem się w gacie i śmierdziało.


Gdybyś mógł sprawić, aby na wykop powróciło pięć osób, które się tu już nie udzielają, kogo byś wskrzesił?

Fikaczu, MirasekTurasek, rzapka, SralNick, Doggeusz


Dziękuję Majkelu za wywiad, to wszystkie pytania jakie na dziś przygotowałem. Jeszcze zanim opuścisz nasze studio przygotowaliśmy dla ciebie mały upominek . A wy widzowie pamiętajcie o obserwowaniu tagu #niemypodcast aby wesprzeć nasz podcast oraz nie przegapić kolejnych słuchowisk z wykopowiczami.

#niemypodcast #podcast #maciekcontent #gruparatowaniapoziomu
MondryPajonk - Dzień Dobry, witam ponownie wszystkich słuchaczy w kolejnym podcaście ...

źródło: comment_1645531654BBbc7v5wZE2MwYUc2sqTAI.jpg

Pobierz
  • 47