Wpis z mikrobloga

@MrBanana: Ja na twoim miejscu bym kupił. Patrząc na to że ta gra to otwarty świat to nawet jak zatrzymasz się na jakimś bossie to będzie miał 5 innych do pokonania i dziekę temu wbijesz lvl i potem pokonasz uja bez problemu.
@MrBanana to lipa jest jeśli chodzi o mechanikę, po prostu masz plansze i jak odsesjwujesz to pojawiają się nowi przeciwnicy, tak sobie zwiększasz poziom i musisz przechodzić od sejwu do sejwu, najlepiej nie tracąc nic na wrogów, wszystko zostawiasz na bossa, a jak już pokonasz pierwszego to zaraz może być drugi. Oczywiście jak przegrasz to zaczynasz od początku, czyli nowi wrogowie i reset tych punktów co zdobyłeś. Musisz po prostu przejść plansze
to lipa jest jeśli chodzi o mechanikę, po prostu masz plansze i jak odsesjwujesz to pojawiają się nowi przeciwnicy, tak sobie zwiększasz poziom i musisz przechodzić od sejwu do sejwu, najlepiej nie tracąc nic na wrogów, wszystko zostawiasz na bossa, a jak już pokonasz pierwszego to zaraz może być drugi. Oczywiście jak przegrasz to zaczynasz od początku, czyli nowi wrogowie i reset tych punktów co zdobyłeś. Musisz po prostu przejść plansze tyle
@MrBanana: koniecznie sprawdź np na bloodborne bo to nie są gry dla każdego na pewno. Mi wystarczyło 30min demons souls żeby podziękować za tego typu tytuły
@MrBanana: Gra wyglada cudownie, No ale muszę przyznać ze mi żadna z gier soulslike nie podeszła i nie chodzi tu tylko o poziom trudności. Ja grę pewnie kupię No ale coś czuje ze sprzedam ja szybciej niż kupiłem niestety a chciałbym się przekonać. Zagraj w jakaś cześć dark souls i sam ocen. Pamiętaj ze podobno Elden Ring jest mniej wymagający zręcznościowo niż inne gry tego studia (a w szczególności #!$%@? trudne