Wpis z mikrobloga

jeżeli jest równouprawnienie, to dlaczego faceci powyżej 18 mają zakaz wyjazdu z Ukrainy i są zmuszani do walki, a kobiety są wręcz zachęcane do ucieczki? Nie piszę żeby się #!$%@?ć, jestem seryjnie ciekawy; oczywiście, że zaraz padną argumenty, że mężczyźni są silniejsi fizycznie etc, ale to przeciez jawna dyskryminacja.
#wojna #wojnaukraina #blackpill #rownouprawnienie
  • 30
@misiekxd25 Dlatego ja jestem zwolennikiem mało popularnej opinii, by przeszkolenie wojskowe było obowiązkowe dla pelnoletnich mężczyzn, tak samo jak i przeszkolenie medyczne dla pelnoletnich kobiet. W przypadku działań wojennych obowiązek służby ojczyznie dosłownie dla każdego. Bez wyjątku.
@misiekxd25: Tyle, że piekło mężczyzn zazwyczaj tworzą mężczyźni sobie nawzajem.


@bigos555: A piekło ludzi tworzą sobie ludzie nawzajem. Popatrz, Rosjanie to ludzie, Ukraińcy to też ludzie. To ludzie stworzyli ludziom piekło. Ale co z tego? Jaka w tym wina Ukraińców? Żadna. Tak samo nie ma winy mężczyzny, że jakiś niepowiązany mężczyzna coś im nakazał.

Zresztą ostatnie sondaże obaliły mit prawaka głosującego za tym, aby mężczyźni mieli pobór. Więcej kobiet, niż