Wpis z mikrobloga

Wczoraj na jednym z subredditów #blizzard zadałem pytanie, dlaczego w każdej z ich gier wciąż widzę Rosjan (tak, gram w większość ich gier). Zostałem z automatu obrzucony oskarżeniami o rasizm xD fajnie, jestem białym slavem, oni też, ale mniejsza xD mój post spadł z rowerka, a życie toczy się dalej. Jeśli wygooglujecie coś w stylu "Blizzard russia ukraine" to znajdziecie mnóstwo tematów z blizzardowych oficjalnych forów, które także pospadały. Gracze dostają za to bany. Robimy coś z tym? Kręcimy Małysza?
#wojna #rosja #ukraina #gry #worldofwarcraft #afera
BonifacyDX - Wczoraj na jednym z subredditów #blizzard zadałem pytanie, dlaczego w ka...

źródło: comment_1646199955ys1tnrKIHN0H6WSo5m52a4.jpg

Pobierz
  • 44
@ArthasMenethil: A co to za whataboutism? To że jeden kraj robi coś zle, to usprawiedliwia drugi kraj do robienia tego samego? Sankcje powinny dotknąć jak największa liczbę ludzi i możliwie jak najwiecej grup społecznych, żeby się naród rosyjski obudził. Im dłużej się nie obudzi, tym więcej będzie zamordowanych niewinnych ludzi na ulicach Ukrainy. Idąc Twoim tokiem to sport powinien również łączyć a nie dzielic, A rosyjscy sportowcy są wykluczani z międzynarodowych
@BestWorld: uważaj bo zaraz będziesz ruskim szpiegiem dlatego że nie uważasz że każdy Rosjanin jest zły i trzeba zrobić egzekucję.

Na Mirko się nie da siedzieć jak dzieje się coś dużego, było tak z koroną, było tak z jakimiś Erasmusa mi, kryzysem uchodźców z Syrii. Najlepiej sobie zrobić przerwę ( ͡° ͜ʖ ͡°)