Wpis z mikrobloga

jakies 2-3 lata


@mathkaczy: to nie jest długo ale w sumie one też nie wyglądają na jakieś "lepsze" ja bym wymienił profilaktycznie bo dużo ich tam nie ma więc i koszt zerowy.
@ksiak: w tym rzecz , namierzam co jest do naprawy jako że lutownicę mam w robocie spoko, a naprawa mi się nie spieszy może i miesiące trwać, kolumnę przytulę chętnie .

Norki mają zwyczaj wypieprzania sprzętu z drobnymi usterkami na śmietnik, w ostatnim roku naprawiony dewalt dw777 (przetarty przewód zasilajacy) , 3 laptopy (uwalone gniazda zasilania lub dysk) a to tylko okazyjnie przechodząc obok ;p jakby polowal i grzebał smietnik z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mathkaczy: Jeśli dobrze zrozumiałem o czym pisałeś na elektrodzie na pinie nr 14 układu tda7293 masz stałe napięcie 10v, wskazuje to na uszkodzenie tego układu. Wystarczyła jakaś delikatna "szpilka" w układzie zasilania żeby uszkodzić tranzystory w końcówce. Dosyć częsta awaria w tego typu układach

@SlonMariusz: czyli do wymiany xD spoko tylko pewnie chinola muszę ogarnąć bo tu w Norwegii może być ciężko to dostać