Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi może powiedzieć co dotychczas ANONYMOUS zdziałało w sprawie rosji, tylko nie mówcie że "coś tam napisali na twiterze bla bla bla", bo bzdury na twiterze to se każdy może pisać! Pytam o konkretne, potwierdzone i popartete twardymi dowodami działania!?

Wykonali jakiś konkretny bolesny ruch w kierunku rosji? Czy dalej bawią się w debilne DDoS'y albo wrzucanie gównianych filmików i fejkowych nagrań radiowych?
Po mojemu to zwykłe patałachy które płyną na fali popularności i tajemnicy!
#pytanie #pytaniedoeksperta #anonymous #hakerzy #rosja #ukraina #wojna #programowanie #programowanie #pcmasterrace #dezinformacja #debile
DziecizChoroszczy - Czy ktoś mi może powiedzieć co dotychczas ANONYMOUS zdziałało w s...

źródło: comment_1646287506UogZaDMKznvIxwSNvF45Af.jpg

Pobierz
  • 22
@Vetinari No #!$%@? właśnie o tym mówię! Gazeta napisała to powołując sie tylko na to co napisali sami "hakerzy" nie ma wiarygodnych źródeł, a gazeta ani żaden portal nie ma narzędzi żeby sprawdzić czy to prawda! Ja też mogę powiedzieć że zhakowałem sondę Voyager i jak to sprawdzisz!? To takie właśnie głupie #!$%@? i powtarzanie w kółko tych samych głupot!
(°°