Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#warthunder

MB.5 to niezły dowcip. Maszyna wyraźnie szybsza od Ta-152C3, zasadniczo manewruje (w tym obraca się) porównywalnie do Fw 190 D9, uzbrojona absolutnie zabójczo (Hispano nie zabija tak skutecznie jak MG151, ale tu są 4 z 200 strzałów na lufę i mają duuużo lepszy zasięg, więc moim zdaniem jest zajebiście), wspina się jak Ta-152C3 (czyli całkiem cholera dobrze), na dużym pułapie dalej przyspiesza.
Jaki ma BR? 5.0
Tak jak np. G.55S.
MB.5 ma nad G.55S większą przewagę prędkości na 5000m (114km/h) niż P-47 D28 nad A6M5 :D
A ja się dziwiłem, jak ludzie na MB.5 mają takie dobre staty. I się wyjaśniło - ta maszyna jest absolutnie niemożliwa do złapania, szansę mają tylko Hornet i F2G (ale to tylko poniżej 5000m), z którymi to gówno w ogóle nie musi walczyć.
Podsumujmy - nie da się lecieć z tym na czolówkę, bo 4 Hispano i dobry roll rate, więc sieknie nam serią w twarz i zrobi unik. Odwrócenie nie wychodzi, bo bydlę po prostu jest za szybkie i jak się nie ma czegoś w stylu M2 Browninga, to nie ma szans na trafienie. Wysoki pułap nic nam nie daje, bo MB.5 radzi tu sobie doskonale. Jedyna szansa, to jak koleś zrobi błąd i wytraci prędkość i uda się na niego zanurkować.
MB.5 powinno trafić na 5.7, w ostateczności 5.3, choć nie widzę, jak taki Fw.190.D9 ma z nim uczciwie walczyć.
  • 3
@Pantokrator: #!$%@? Ty tak analizujesz te prędkości, wysokości itd a ja szturmowcami się kręcę z myśliwcami i większości przypadków kogoś #!$%@? jak szmate :D Papier wszystko przyjmie, a to że ludzie w tej grze są #!$%@? i możesz bombowcami się z nimi kręcić to codzienność :D Jak chcesz mieć faktyczny wpływ na wyniki w grze, nie tracąc w niej życia na analizowanie każdej pierdoły to musisz mieć kogoś do squadu, ts
@pewniecham: W AD-4 mam fajne staty , bo dzbany ze mną skręcają albo walą na czołówkę, a jak zabiję 2 myśliwce, to wroga drużyna ma ich często 0. W AM-1 też dobrze, bo używam jak myśliwca i to wyjątkowo bezmyślnie, zgaduję, że z masą samolotów tak się da.
I czego to dowodzi?

No niczego.

Niewiele mnie obchodzi, że coś dobrze zabija słabych graczy, lubię samoloty, w których można sobie radzić z
@pewniecham: Nie pamiętam, kiedy ostatnio 8 chłopa zestrzeliłem. Ale przewaliłem na własne życzenie, bo zamiast się przezbroić, to próbowałem A6M6 zabić za pomocą 36 pocisków z działka. Trafiłem go raz i tyle, a zmarnowałem z 5 minut i zabiłem na śmierć po przezbrojeniu. To tak w temacie "G.55 S0 to fajna maszyna" - no fajna, ale jego braciszek na 5.0 z MB.5 ma zerowe szanse.
Pobierz Pantokrator - @pewniecham: Nie pamiętam, kiedy ostatnio 8 chłopa zestrzeliłem. Ale pr...
źródło: comment_1646569409NzvRkdpVA3oy4EY6MJu4aT.jpg