Wpis z mikrobloga

Wołyń to straszliwe ludobójstwo na narodzie polskim. Spora część mojej rodziny wtedy zginęła. A na Ukrainie wciąż istnieją zwolennicy UPA i Banderowcy
Podobnie Holocaust i zniszczenie Warszawy przez Niemców to straszliwe zbrodnie, a w Saksonii dalej są jakieś pojedyncze debile czczące Hitlera, nie zmienia to faktu, że nie łażę po mieście krzycząc #!$%@?Ć NIEMCÓW.
To było, minęło, na długo przed nie tylko moim urodzeniem, a nawet urodzeniem moich rodziców. Obecna Ukraina i Ukraińcy, to nie są ci sami ludzie z 1944, i jeśli ktoś chce ich rozliczać z tego, jest po prostu zasranym debilem(o ile nie jest po prostu ruskim trollem, ale sporo osób na FB krzyczy o Wołyniu, których znam osobiście i sądzę, ze rubli żadnych za to nie dostali)
#ukraina #rosja #wojna #wolyn
  • 10
Ukraińcy, to nie są ci sami ludzie z 1944


@HFL-przed-30: Tylko że do dziś na Ukrainie, w wielu miastach są ulice imienia Stefana Bandery, na różnych pochodach i świętach państwowych powiewają czerwono-czarne i flagi SSGalizien, oraz wszyscy krzyczą slawa Ukrainie. Chyba znasz historię tego zawołania.

Część mojej rodziny też uciekała przed banderowcami z UPA.
@HFL-przed-30: a Polacy w 1375 mordowali francuzow no #!$%@? ile jeszcze historie będziecie rozpamiętywać. pamiętać trzeba i na podstawie historii widzieć sygnaly powtórki ale nie można definiować współczesnej polityki przeszłością.ps.@HFL-przed-30 gdzie mogę przesłać ci ruble-?
@zenek-stefan1: Miałem. Tak samo jak mam problem z ulicami Marksa w Berlinie, kultem Stalina w Rosji i flagami ZSSR na ruskich czołgach. Trzeba prowadzić politykę historyczną, ale najpierw trzeba odkłamać historię. Wiesz, że Żołnierze Wyklęci współpracowali z UPA?