Wpis z mikrobloga

#telefony #tmobile #internetmobilny
Mam w t-mobile nazbierane internetu z pakietów. Nie jestem w stanie tego zużyć w normalny sposób, bo mam też VOD, więc streaming nie zużywa danych. Kiedyś być taki projekt, że instalowało się apkę na PC, zostawiało na noc i ona sobie coś tam liczyła z użyciem mocy obliczeniowej komputera i gdzieś odsyłała. A działo się to wszystko podobno, w imię wyższego dobra.
Macie jakiś pomysł jak szybko przemielić ~200GB transferu? Najlepiej z jakimś pożytkiem dla ogółu?
  • 7
@bbr555: czyżbyś mówił o SETI@Home? Jeśli tak to dawna nic się tam nie dzieje. W zasadzie Twój opis pasuje też do crypto ale to trzeba mieć mocny komputer
@archi3: jakieś kosmiczne klimaty, więc pewnie to co piszesz. Wszyscy instalowali, to i ja miałem. Wiem że już nie istnieje, podałem jako przykład o co mi chodzi. Może można wykorzystać dostępny transfer w jakimś szczytnym celu.

@Solitary_Man: w dupie mam co mi przepadnie. A w zasadzie nic, bo to się zbierało kilka miesięcy i dalej się zbiera. Nie lubię marketingowej papki, patrz dajemy ci miesięcznie w #!$%@? GB, tacy jesteśmy
@Solitary_Man: nerwowy robię się tylko w zetknięciu z głupotą.
Pytanie: czy można jakoś pożytecznie wykorzystać niezużyty transfer?
Twoje odpowiedzi:
- ten program, który podałeś jako przykład nie zużywał dużo transferu
- jesteś nerwowy, ja zużywam dziennie 30 GB

Takie polskie, nie mam nic do powiedzenia w temacie, ale i tak się wypowiem. LOL
założenie pożytecznego wykorzystania transferu jest już głupie


@Solitary_Man: Ja nie mam pomysłu, dlatego zapytałem. Żaden wstyd. Ty też nie masz, więc twierdzisz że pytanie na które nie potrafisz odpowiedzieć, jest głupie. Nie świadczy to o tobie najlepiej. Może ktoś coś sensownego podpowie, może nie. Jeśli tak dowiem się czegoś nowego. Jeśli nie, trudno.
Faktycznie mam problem z tolerancją głupoty. Dobrze że już nie będziesz ze mną dyskutować.