Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki

Słowem wstępu, po pracy zawodowej pracuje jako wolontariusz w punkcie gdzie przyjmujemy pomoc rzeczową od zwykłych ludzi dla Ukrainy (żywność, żywność dla dzieci, artykuły higieniczne, medykamenty, bandaże itp itd. Wszystkie dary sortujemy i pakujemy na transport do Ukrainy we współpracy z koordynatorem z Ukrainy.

Niestety ale nie mieliśmy kartonów i jednym z transportów większość darów wysłaliśmy w siatkach.
Dwa dni temu powiedziałem sobie ze trzeba coś z tym zrobić. Wpisałem w googla kartony- Trójmiasto, dzwonię. Przedstawiam sprawę i mila Pani nawet nie dopytywała tylko powiedziała ze jak ktoś od nas przyjedzie to coś się zorganizuje.

Wiec zdjęcie na dowód co dostaliśmy od firmy Kartonex z Rumi przy ulicy Działkowców 7. Niestety nie mogłem znaleźć ich konta internetowego na fejsie żeby jakoś bezpośrednio im podziękować. Zostawiłem im komentarz na googlu, kilka wpisów na grupach facebookowych zrobiłem ale mam pewien niedosyt.

Tutaj link do moich „sociali” ze nie zrobiłem zdjęcia kartonów dla poklaskow nie musicie lajkowac to taka weryfikacja ze nie ściemniamna innych zdjęciach jestem tam wiec taguje trochę #pokazmorde

A teraz meritum czy wykop pomoże i chociaż oceni na 5 gwiazdek ich profil na googlu? #wykopefekt #wykoppomaga

Kartonex. Producent kartonów
58 771 31 30
https://goo.gl/maps/k4oGycfenJMyWRMV8

#ukraina #wojna #wolontariat #pomocdlaukrainy #pomocy #google #googlemaps #pomagajzwykopem
dzester - Cześć Mirki

Słowem wstępu, po pracy zawodowej pracuje jako wolontariusz w ...

źródło: comment_1646852008XM38w0y8DVEcnk7ZtAsnZh.jpg

Pobierz
  • 12