Wpis z mikrobloga

@Riczard: wydaje mi się że Korona jest najbliżej, ale z drugiej strony Wolność jest najbliżej Korony niż RN. Mimo wszystko co by nie mówić Krul honorowy jak najbardziej jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek: Dla tych co nie lubią modernizmu, jak sama nazwa wskazuje. Ale ogólnie nie ma tu poparcia dla konkretnej partii. To miejsce służyło kiedyś do wstawiania obrazków w stylu fashwave. Obecnie do krytyki patologi świata współczesnego.
@sorek: xD Nie no szanujmy się. Konfa to zbiorowisko grupy ludzi o sprzecznych poglądach, których połączyło to, że byli na marginesie rodzimej polityki. Po czym uznali, że razem może uda im się przekroczyć próg wyborczy co się o dziwo udało. Poza tym to banda oszołomów, szurów, patokonserw (bo obok prawdziwych konserwatystów to oni nawet nie stali) pseudowolnościowców i populistów (sam Metnzen to chyba przyznawał kilkukrotnie, że ich postulaty są robione pod
Konfa to zbiorowisko grupy ludzi o sprzecznych poglądach


@Al-3_x: podobnych, nei sprzecznych :) 2 osoby na świecie nie mają identycznyhc poglądów.

których połączyło to


Że byli w stanie iść razem pomimo różnic czego ewidentnie nie potrafisz bo jesteś dość młody z tego co piszesz (zresztą siedzisz na wykopie i krytykujesz ludzi co działają xD)

Poza tym to banda oszołomów, szurów, patokonserw


Mhm, więcej argumentów.

pseudowolnościowców


XD "NIE JESTEM LEWAKIEM ANI TROCHE"
@sorek: Nie chce mi się udowadniać dlaczego partia konfa to rak bo robiłem już o tym kilkanaście postów w przeszłości.

Miej tag promujący kulturową wojne "NIE CHCEMY POLITYKI xD"

To jest tag metapolityczny, a nie polityczny. Zajmujemy się tu walką dyskursów, a nie przepychankami partyjnymi.
To jest tag metapolityczny, a nie polityczny. Zajmujemy się tu walką dyskursów, a nie przepychankami partyjnymi.


@Al-3_x: czyli gówno robicie i sobie liżecie penisy narzekając na tych co próbują coś zrobić.

Nie chce mi się udowadniać dlaczego partia konfa to rak bo robiłem już o tym kilkanaście postów w przeszłości.


I jeszcze wierzysz w propagande lewarów.

Braun własną piersią ludzi obrania przed złym modernistycznym światem a Ty na niego plujesz z
@Al-3_x: no cóż, myślisz jak libek i słuchasz się libków, po czym nie opdowiedziałes i zasłoniłeś się "xD" więc również i zachowujesz się jak libek.

Ta nazwa do Ciebie pasuje więc.