Wpis z mikrobloga

@AntyBohater: mówię konkretnie o statystyce dotyczącej śmiertelności mężczyzn. Nie muszę ci chyba przypominać ilu facetów którzy obecnie mieliby 80 lat umarło wtedy? Tak tak, jestem onucą bo myślę logicznie.
Tak tak, jestem onucą bo myślę logicznie.


@Jrv20: XDDDD
Najmłodsze roczniki które poszły w 1941 na front były z 1923 roku, czyli dzisiaj mieliby... 98 lat. Naprawdę myślisz, że gdyby ci ludzie przeżyli II wś to mieliby jakikolwiek realny wpływ na demografią w 2021? Poniżej masz ruską piramidę demograficzną. Jak tak dobrze ci idzie logiczne myślenie to chyba sam zauważysz, że ruscy mężczyźni zaczynają masowo zdychać po 40tce
AntyBohater - > Tak tak, jestem onucą bo myślę logicznie.

@Jrv20: XDDDD
Najmłodsz...

źródło: comment_1647192160tGBGNjbZRuvnsVgf5tCVi5.jpg

Pobierz
@AntyBohater: dużo aborcji. widać skąd Lempart i jej lewactwo ze strajków kobiet ma korzenie. ciekawe czy pieniądze ze zbiórek na Ukrainę też znikną w niewyjaśnionych okolicznościach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AntyBohater: Piramida wieku pokazuje tylko pośrednio kiedy kto umiera, bezpośrednio jest to wykres zależności pomiędzy pokoleniami. Masz niż wojenny i powojenny baby-boom i jego następstwa, które widzimy do dziś. Czego oni was uczyli w tych podstawówkach 20 lat temu ()()()