Wpis z mikrobloga

Awaria #!$%@? LG trwa już od ponad tygodnia. Teraz już się #!$%@?ło na amen. Zmiana DNS na inne, zmiana lokalizacji, języka i kraju usług na UK bądź Niemcy czy Holandię już nic nie daje. Jedyne co się zmienia to zaczyna działać content store ale nie można nic z niego ściągnąć. Chcę zainstalować HBO max. W content store mam reklamę aplikacji ale jak klikam to jest komunikat że aplikacja nie jest już obsługiwana, albo że usługa jest chwilowo niedostępna. Przy aktualizacji aplikacji HBO jest to samo. W wyszukiwaniu nie znajduje mi appki HBO. Nie działa instalacja żadnej aplikacji u mnie. #!$%@? jak to możliwe że w takiej dużej firmie usuwają awarię przez tydzień. Obsrańce. #lg #webos #tv #telewizja
  • 1
@g455 to jest tragedia, po prostu nie wierze, ze wejscie hbo max spowodowało takie problemy, te serwery ich sa chyba ulepione z gowna, ja rozumiem jakby byl problem na 1 dzien, ale juz prawie tydzien? Zenada, jeszcze zerknalem na ich fb to 0 konkretów, tylko jakies odpowiedzi jak u bota, zastanawiam się czy oni faktycznia chca to naprawic, czy czekaja az samo sie zrobi?
Najgorzej jednak maja ci, co kupili tv i