Wpis z mikrobloga

@mickpl: jakiś dalszy czas temu na stołówce w robocie było spiecię z pisowcami na temat polityki no i jak poszło na argumenty i padł sztandarowy ich tekst - popatrz jakie zyski ma teraz Orlen, a jakie miał za PO. Ogólnie się nie odzywam na polityczne tematy, ale nie wytrzymałem i wypaliłem głośno, że Orlen to zarabia na sprzedaży paliwa w kraju Polakom w głównej mierze i skoro ma takie wielkie zyski,
@mickpl: niewiarygodne ze ostatnio wszystkie Twoje posty z gorących są na jedna modłe, a zgarniasz srogie plusy, ah wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KrzaczekPl Raz, że nie tylko na Polakach, bo mają już stacje w różnych krajach, a dwa, że co to ma do rzeczy? To jak PO rządziło to Orlen w Polsce stacji nie miał? To jest największą Polska firma, więc jak dobrze się rozwija to i Polakom się lepiej żyje. Zobacz ile inwestycji poczynił Orlen w ciągu ostatnich 5-10 lat.
@KrzaczekPl Rozwój wielobranżowy jest bardzo dobry dla takiego giganta jak Orlen. Pozwala to na brak zastoju w firmie i poszerza perspektywy. Dalej nie rozumiesz tego, że im większa wartość i znaczenie takich spółek jak Orlen, tym lepsze życie Polaków, bardziej szanowana pozycja na płaszczyźnie międzynarodowej.

Jak można widząc obecną wojnę i to jakim gnojem jest Putin, pisać, że Polska zmierza w tym samym kierunku. Przecież to chyba trzeba nie mieć jakiejś klepki
@Nanuno: nie zaprzecze, dywersyfikacja źródel zarobku jest dobrą drogą.

Ale nie podoba mi sie monopolistyczny zapęd obajtka, ala oligarcha już. On jeden dla dobra Polaków ceny benzyny obniża, a jak rosną, to wina wszystkich innych, wtedy go nie ma:
https://www.o2.pl/biznes/orlen-obniza-ceny-na-stacjach-oglosil-to-prezes-daniel-obajtek-6747158898535040a

https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/koronawirus-w-polsce-orlen-obniza-ceny-paliw-na-stacjach/fsy32de

ZSSR normalnie, on jeden władzca dla dobra ludu pracujacego z poswiecwniem, sprzedał wręcz swoje majatki, by Tobie ludu pracujący 30 groszy na litrze taniej było. Uj ze ma monopol na
@Nanuno: szybki look na Twoj profil i dwa wnioski:
- albo fejk profil przybudowka partii pewnej,
- albo jesteś młody z ideami, życze szcześcia, bo będzie Ci potrzebne w partyjnym życiu - wezmą Cię, wykorzystaja, potem zmielą Twoje ideały i wypluja jako zgorzkniałego typa

Tak czy siak zdrowia życzę i wszystkiego najlepszego.