Wpis z mikrobloga

Śmiga ktoś w trampkach motocyklowych? Nada się to na codzień i ochroni nogę bardziej niż jakieś wysokie air force? Szukam butów w których będę mógł podjechać do pracy, czy przejść się gdzieś, a przy okazji zachować komfort i ochronę stopy. A nie powiem takie trampki jednak prezentują się o wiele lepiej niż typowe buty na moto.
#motocykle
  • 23
@Krzycz_Grucha: ja mam tcx coś tam air (skóra licowana, brązowe). Bardzo fajne, wygodne i mają co trzeba z zabezpieczeń (ostatnio niechcący wylądwała na nich piła i siekiera i nic). Wspomniane shimy sx-2 dla mnie były za wąskie (tcx są lepsze na stopę o większej tęgości) no i skóra nielicowana (zamsz?)
@Krzycz_Grucha: sam mam trampki jako jedne z kilku par butów motocyklowych, ale trzeba mieć świadomość, że one motocyklowe są najbardziej z nazwy. Ok, mają coś na kostce, może nawet sztywniejszą podeszwę i wzmocniony przód, ale w butach motocyklowych głównie chodzi o ochronę stawu (w krótkich butach nie do zrobienia) no i o ochronę pięty (często pomijana, ale popularna kontuzja).
@erdetmxt: garnitur nie, sam chodze raczej normalnie ubrany. Ale w tym co proponuje kolega wykopowy półgłówek, byłoby mi po prostu wstyd :) To już 'normalniej' te shimy sx-2 wyglądają.
@d3stabilizacjon: jeśli gość chce trampki motocyklowe, to nie chce nosić butów o konstrukcji trampka, ale udających motocyklowe wyglądem, tylko takie, które wyglądają jak... trampki. Te buty, które pokazałeś niczym się nie różnią od trampków w kontekście ochrony, za to wyglądają #!$%@?.