Wpis z mikrobloga

@Poldek0000: możesz coś więcej? tzn chodzi mi o całkowite przekroczenie granicy i spotkanie na pierwszej stacji paliw, czy są tam jakieś dodatkowe problemy? Nie robią problemów z powrotem?
@makciek: byłem teraz dwa razy zawozić dary, tylko pełnego busa jako pomoc do konkretnego miejsca, mieliśmy umówionych ludzi z Ukrainy którzy podjechali na Korczową i na terenie przejścia po ukraińskiej stronie przepakowaliśmy wszystko na ich auta, technicznie my nie wjechaliśmy na ukraine (nie wyjechaliśmy za bramę) a oni Ukrainy nie opuścili, tylko trzeba zrobić odprawe celną online i zgłosić pomoc humanitarną, dostaje się numer który dajesz na szybę i to niby
@makciek: jak opuścisz przejście graniczne, wyjdziesz za bramę to tylko dobra wola strażników może cie uratować że cię wpuszczą bez kolejki, ale na to bym nie liczył, a jak ludzie zobaczą że się pchasz bez kolejki i straż cie odsyła to już cie mogą ustawić do pionu, na granicy juz widziałem jak ludzie policję pobili to granice zamknęli na kilka godzin ;P