Wpis z mikrobloga

@bleansen: ile karty wejdzie do obudowy masz na stronie spc i już na zrzucie.
ile karta ma długości znajdziesz na stronie asusa
https://www.asus.com/Motherboards-Components/Graphics-Cards/Dual/DUAL-RTX3060TI-O8G/

czy płyta MSI B560-A PRO będzie odpowiednia do tej karty graficznej/obudowy?

to pełnowymiarowa obudowa więc tak.
ciekawszym pytaniem jest czy do procesora będzie odpowiednia niż do karty, tej karcie to nie robi różnicy jaka płyta.
10129 - @bleansen: ile karty wejdzie do obudowy masz na stronie spc i już na zrzucie....

źródło: comment_1647548204yvODJddYNJaJZHSvDAmD6k.jpg

Pobierz
@10129: Bo się naczytałem o PCIe 4.0 i finalnie już nie wiem czy ta płyta jest ok do tej karty graficznej. Do procesora sprawdziłem i będzie dobra, dziękuję za odpowiedź ()
@bleansen: zadziałałaby na pcie 3, różnice w wydajności na niej pomiędzy pcie 3 a 4 to parę procent, nie zauważyłbyś tego.

pewne karty amd wykastrowane mają z tym problem, bo zostawili tylko 4 (zamiast 16 xd) linie i pcie 3.0 nie daje rady .
--
z prockiem mi chodziło nie tyle, ze nie będzie pasował tylko czy nie wybrałeś sobie wersji k, bo widywałem przypadki procka 'k' na płycie która nie
@10129 no tak w górę to właśnie można iść i w nieskończoność dokładać xd miałem mieć budżet 5k i tak doszedłem już do 5.7 wolałbym nie dawać już więcej bo zbankrutuje :D