Wpis z mikrobloga

  • 46
No i po rozmowie o pracę. Czy się dostałam czy nie, mam się dowiedzieć po 28 marca. Ale ofertę na 99% nie przyjmę ze względu na beznadziejny grafik - 6 dni pracy/3 dni wolnego, praca na 3 zmiany, gdzie poranna zaczyna się o 5:00. Podziękuję, nie dość że fortunę wydam na dojazdy, to i na bank nie pogodzę ze studiami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

tl;dr o #samolociara - studentka BSc Aviation Management (zarządzanie w lotnictwie) na Coventry University w #uk #anglia oraz pracownik brytyjskiej linii lotniczej w dziale Operations Control Centre. Opisuję, co na studiach i w pracy słychać, czasem wrzucę też jakąś ciekawostkę lotniczą.

#lotnictwo #avgeeks #praca #pracbaza #rekrutacja
Ag90 - No i po rozmowie o pracę. Czy się dostałam czy nie, mam się dowiedzieć po 28 m...

źródło: comment_1647612594Gd7wapnESq0fLFaonfM3cK.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ag90: szkoda że grafik słaby (chociaż idzie przywyknąć, też taki mam, a i ludzie studiują z takim) bo BAW byłby zacny. Powodzenia :)
via Android
  • 1
chociaż idzie przywyknąć, też taki mam, a i ludzie studiują z takim


@Fevx Jakim cudem to godzą? Bo aż sobie nie wyobrażam ()

Mam nadzieję, że się okaże, że mnie nie przyjmą, to przynajmniej nie będę mieć dylematu ¯_(ツ)_/¯
via Android
  • 1
@cohontes No nie mam daru bilokacji, żeby być równocześnie i w pracy, i na uczelni, jak mi wypadnie taki 6-dniowy blok pracy. A za nieobecności można wylecieć ze studiów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ag90: dogadanie się co do zmian albo wymiana z kolegami z zespolu. Jest niby ciężko ale jednak dało się dogadać aby chodzić na te zmiany na których nie ma się zajęć na uczelni. No ale w dispatcherni to na pewno działa bardziej rygorystycznie niż normalnie w biurze :/
via Android
  • 0
@Fevx Z tego, co usłyszałam na rozmowie, musiałabym się wymieniać zmianami. W obecnej pracy ciężko mi zamienić łącznie 4 zmiany w miesiącu, a co dopiero, np. 4 dni w każdym bloku zmian. Słabo :(