•  

1045 + 1 = 1046

Tytuł: Czas pogardy
    Autor: Andrzej Sapkowski
    Gatunek: fantasy, science fiction
    Ocena: ★★★★★★★★☆☆
    ISBN: 8370540910
    Liczba stron: 320
    Forma książki: e-book

Mimo, że czytam ebooka, okładka z wydania, które czytałem kiedyś. Powoli przypominam sobie całą sagę, bo zapamiętałem to jako bardzo relaksującą lekturę, a tego właśnie potrzebowałem.
    Myślę że AS zrobił błąd nie dodając żadnej mapki do swoich książek, bo wątki polityczne śledzi się ciężko i mozolnie. Szkoda też, że serial nie zrobił tego lepiej.
    Fajne, że książka nie traci przy drugim czy może trzecim czytaniu, znajomość fabuły w ogóle nie przeszkadza w śledzeniu treści.

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #fantasybookmeter #sciencefictionbookmeter

źródło: s.lubimyczytac.pl

+: daray89, M....l +10 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#rdr2 #xbox

Żeby stary chłop gierkę przeżywał dwa tygodnie po przejściu. Co to była za przygoda nie zapomnę jej nigdy. Od gier zawsze odbijała mnie ich infantylność w fabule lub w dialogach (odbiłem się nawet od W3, a taki Horizon Zero Down wyłączyłem po pierwszym spotkanym NPCu), a tutaj klimat tak gęsty że można kroić nożem (szczególnie na końcówce), fantastyczne dialogi i reżyseria scenek, mistrzowski voice acting. Pozostaje czekać na trójkę, bo już wiem że nic lepszego nie ma i długo nie będzie

pokaż spoiler A ludziom którzy piszą spojery bez zakrywania ich, bo to hehe już stara gra, serdeczny Micah w pupę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (137)

Bawi za każdym razem :D
    #mecz #bekazpodludzi #byloaledobre

odpowiedzi (4)

Panowie, zdaje się że mamy wreszcie rzeczowo wyjaśniony temat. Można uznać za zamknięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #mecz

odpowiedzi (28)