•  

  1045 + 1 = 1046

  Tytuł: Czas pogardy
  Autor: Andrzej Sapkowski
  Gatunek: fantasy, science fiction
  Ocena: ★★★★★★★★☆☆
  ISBN: 8370540910
  Liczba stron: 320
  Forma książki: e-book

  Mimo, że czytam ebooka, okładka z wydania, które czytałem kiedyś. Powoli przypominam sobie całą sagę, bo zapamiętałem to jako bardzo relaksującą lekturę, a tego właśnie potrzebowałem.
  Myślę że AS zrobił błąd nie dodając żadnej mapki do swoich książek, bo wątki polityczne śledzi się ciężko i mozolnie. Szkoda też, że serial nie zrobił tego lepiej.
  Fajne, że książka nie traci przy drugim czy może trzecim czytaniu, znajomość fabuły w ogóle nie przeszkadza w śledzeniu treści.

  Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  #bookmeter #fantasybookmeter #sciencefictionbookmeter

  źródło: s.lubimyczytac.pl

  +: daray89, M....l +10 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #rdr2 #xbox

  Żeby stary chłop gierkę przeżywał dwa tygodnie po przejściu. Co to była za przygoda nie zapomnę jej nigdy. Od gier zawsze odbijała mnie ich infantylność w fabule lub w dialogach (odbiłem się nawet od W3, a taki Horizon Zero Down wyłączyłem po pierwszym spotkanym NPCu), a tutaj klimat tak gęsty że można kroić nożem (szczególnie na końcówce), fantastyczne dialogi i reżyseria scenek, mistrzowski voice acting. Pozostaje czekać na trójkę, bo już wiem że nic lepszego nie ma i długo nie będzie

  pokaż spoiler A ludziom którzy piszą spojery bez zakrywania ich, bo to hehe już stara gra, serdeczny Micah w pupę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  odpowiedzi (137)

 • avatar

  Bawi za każdym razem :D
  #mecz #bekazpodludzi #byloaledobre

  odpowiedzi (4)

 • avatar

  Panowie, zdaje się że mamy wreszcie rzeczowo wyjaśniony temat. Można uznać za zamknięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #mecz

  odpowiedzi (28)