Wpis z mikrobloga

#orzechowegraty part LXXI Abasi Concepts J Larada 7 QM

Właśnie przyszła. Ale to jest sztos. Myślałem, że mi nie podpasują te wiosła, ale po pół godziny grania - wypas. Dziwny, ale bardzo wygodny gryf i naprawdę super brzmienie, dość jasne, mocno rockowe i nasycone. Miałem Skervesena w podobnym stylu (multiskala 7, nieco podobny gryf) ale no cóż, jednak to wiosło to jest kozak. A, i jest bardzo lekkie.

Wygląd dyskusyjny, ale jak na moje to kozak :) Jak mnie będzie stać to kupię kiedyś master series.

#gitara #gitaraelektryczna
Orzeech - #orzechowegraty part LXXI Abasi Concepts J Larada 7 QM

Właśnie przyszła....

źródło: comment_1647957558TYgEptD9PSZIvTfD1100OV.jpg

Pobierz
  • 12
@Orzeech O kurczę. Szok. To.... ogromne pieniądze są.
Z drugiej strony, zupełnie się nie dziwię Twoim zachwytom. Niektóre te sprzęty są śliczne, a co dopiero jeszcze wartości techniczne, brzmienie itp.
@Orzeech Taaa, pod warunkiem, że masz już kilka w garażu do sprzedania. Mój najdroższy Gretsch za... 3tys to nawet nie ma podejścia.

Wow. Fajnie, że trafiłem na ten tag. Gitara to nie tylko drewienko z elektroniką, ale dusza. I fajnie o tym czasem piszesz. Wrzucam w obserwowane.
Masz gdzieś jakieś portfolio z graniami swoimi?
@stanton7: Jeśli sprzedasz Gretscha za 3500, potem tego co kupisz za 3500 sprzedasz za 4500, to za pół roku będziesz miał takiego za 13500. I jego też sprzedasz i będziesz miał dwa takie po 7000, itd.

Obecnie gram w zespole Killsorrow, zapraszam na YT, Spotify czy co tam jeszcze :)
@LemurChmur: Ano, ale udało się dostać second-hand tak jak lubię. Jest ich relatywnie dużo na sprzedaż bo są bardzo specyficzne i ludizom nie podchodzą. Waży bardzo mało. Dużo mniej niż typowa gitara.