Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo Zysk i S-ka uzupełnia powoli wyczerpujący się nakład pierwszego tomu Pieśni Lodu i Ognia w wydaniu serialowym. "Gra o tron" Georga R. R. Martina dotrze do księgarń 20 kwietnia 2022 roku. Dodruk w miękkiej i twardej oprawie liczy 844 strony. Poniżej okładka i krótko o treści.

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie. Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain, lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam. Tron objął Robert - najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron...


#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #zyskiska #piesnloduiognia #plio #graotron
Pobierz Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo Zysk i S-ka uzupełnia po...
źródło: comment_1648107045HWGyyn2chjT8dCaMRUzJ9K.jpg
  • 10
@bartox7777: proste jak reszta książek z okładkami filmowymi - dobrze. Ktoś kto oglądał serial przypadł mu do gustu ale nie wie że są książki w galerii przejdzie obok księgarni i zobaczy tą okładkę i jaaaaaaa to jest książka? Kupuję...tak to wygląda kupowanie książek z okładkami filmowymi. Nigdy ich nie kupują czytelnicy tylko laiki.
@bookfan1 no właśnie, ja z pół roku czekałem aż będzie dodruk pierwszego wydania Króla Twardocha bo brzydzilem się wydaniem serialowym z mordami polskich aktorów na okładce
@Banderoza: powiem Ci mam ogromną bibliotekę książek i ani jednej z okładką filmową brzydzę się. Aczkolwiek był moment że zamówiłem Terror Simmonsa z Vesper i tam ta okładka filmowa nie jest zła mówiąc szczerze ale nie było wyboru w twardej oprawie i nagle zapowiedzieli wznowienie z nową okładką niefilmową i cyk zwrot do sklepu :D