Wpis z mikrobloga

@PanBulibu: @jbc_wszystko: nawet nie ogarnisz gdzie się znajdujemy, nauak nie wie skąd tu jesteśmy (przecież nie ma czegoś z nieczebo - zasada zachowania energii), nie wiesz dlaczego kwanty zachowaują się inaczej gdy są obserwowane ani skąd się wzięły fraktale czy splątanie cząstek.. albo poczytaj o dylatacji czasu.. a za duchowość się bierzecie :) to dopiero zabawne
@jbc_wszystko: ja nikogo nie pouczam, czytaj ze zrozumieniem. Nie ma czegoś takiego jak fizyka kwantowa, jest mechanika kwantowa i oczywiście, ze jej nie ogarniam. Mało kto to ogarnia. Chciałem tylko powiedzieć, że śmieszne jest wskazywanie paluszkiem na wykopie - Boga nie ma, Bóg jest okrutny, modlitwa to mohery, #!$%@?ć (najlepiej stańcie sobie obok Lempartowej) i myślec że ogarnia sie to dobrze swoim małym mózgiem ludzkim xD
@koloras90: XD mechanika to część fizyki, fizyka jako nazwa obejmuje szerszy zakres zjawisk niż mechanika i mechanika kwantowa jest nazywana fizyką kwantową zamiennie.

Ty siebie w ogóle czytasz?
Bredzisz o tym, że małym ludzkim mózgiem nie da się ogarnąć duchowości - ale pierwszy jesteś do pouczania innych, że się mylą bo mają za małe móżdżki - toć to najczystszy objaw hipokryzji wierzacego.

Jak to Lao Tzu pisał "Dao które jest nazwane,
@koloras90:

przecież nie ma czegoś z nieczebo - zasada zachowania energii


To jak powstał bóg? Więc skoro bóg może sobie powstać z niczego, to dlaczego nasz świat nie mógłby? Szczególnie, że w naszym świecie powstają z niczego cząstki. Co prawda szybko się one anihilują, ale jednak. Ekspertem nie jestem, ale to coś z materią i antymaterią.