Wpis z mikrobloga

@Czolgista_dzialonowy +1

Po to go utworzyłem. Nie trzeba od razu ludzi blokować przynajmniej tylko tag.
Jak kogoś nie interesuje mój stream to ma co zablokować. Dziś z wykopu wpadło mi 3 obserwacje i 1 Sub ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czasem nawet gram z jednym człowiekiem stąd.
Wykop to fajne miejsce. Można spotkać wielu fajnych ludzi a z drugiej strony jest to siedlisko największych trolli i podludzi ( ͡
@Klofta możesz przestać się czepiać? Jak byś nie zauważył to tag warzone jest bo GRAM W WARZONE. Po to dodaje swój TAG żeby ludzie jak Ty mogli go sobie dodać na czarnolisto. Czy jeszcze nie ogarnąłes jak działa mikroblog pomimo bordo?
@rastowy: No #!$%@? nie bardzo bo mam ten twój #!$%@? tag dodany do czarnej ale jak przeglądam od czasu do czasu warzone to wyświetla mi się twoja gęba. Jak szukasz atencji to #!$%@? na showup czy zbiornik a tutaj po prostu nie wstawiaj tych #!$%@? zdjęć
@Klofta ¯_(ツ)_/¯ nie mój problem ze Tobie coś nie działa. Nie podoba się to nie przeglądaj tagu albo daj sobie mnie na czarno i tyle. Gdzie widzisz problem? Będę sobie wstawiał co zechce i nie masz prawa zabraniać. Showup zostawię Tobie, to dla przegrywów. Nie pozdrawiam.
@rastowy: Ale tak szczerze to nie czujesz zażenowania dodając swoje zdjęcie? Gdybys jeszcze był jeszcze jakimś samcem alfa na tagu gdzie udzielają się jakies dupy to można by było na to przymknąć oko, bo chcesz zaruchac. A ty robisz jakieś dziwne miny na tagu gdzie 99% to chłopy, którzy jeszcze ci cisną z tego powodu, a ty dalej w to brniesz. Ogarnij się chłopie
@Klofta xDDDD odezwał się samiec alfa. Z tego co zauważyłem to tylko Ty się czepiasz. A jeśli komuś się nie podoba to nie mój problem. Robię co lubię, nie muszę zważać na "opinię" kogoś jak Ty czy jakiś inny "wykopek" ukrywający się pod tajemniczym nickiem, myślący że jest "kimś" albo jakimś "samcem alfa". A prawda jest taka że ktoś kto się czepia i wyzywa ma albo bardzo niską samoocenę i sam wygląda
@rastowy: Tylko możesz domniemywać jak ja wyglądam. Jak ty wyglądasz pokazałeś sam, także nie ma miejsca na rozkminianie. Ważysz z 50kg i pewnie masz coś z zębami bo na każdym zdjęciu krzywisz ta gębę żeby tylko się nie uśmiechnąć. Poza tym ja nie muszę się dowartościowywać wrzucaniem swoich prywatnych zdjęć na stronkę ze śmiesznymi obrazkami. Nie pluje jadem na wszystkich wokół tylko #!$%@? mnie twoja gęba na tagu o warzonie. I
@Klofta xDDD żenujący jesteś Ty wykopku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzwoniłeś już do lekarza? Może warto się umówić na wizytę.
Nie interesuje mnie jak wyglądasz ale widzę że jestem strasznie toksycznym człowiekiem, tyle mi wystarczy. Nie potrzebuje takich osób, także skoro Ty tego zrobić nie umiesz to ja dodam Cię na czarno. Możesz sobie pisać co chcesz, nadal będę dodawał to, co będę chciał dodać. A jeśli Cię