Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
#lego #figurki #diy #stolarstwo #drewno #chwalesie

Od niedawna siedze w temacie minifugurek lego, wraz z rozwojem kolekcji i nowym miejscem zamieszkania przyszedl czas na odpowiednia ekspozycje. Po bezowocnym poszukiwaniu odpowiedniej, gotowej do uzycia formy, zdecydowalem, ze zrobie to samodzielnie. Oczywiscie nie dysponuje profesjonalnym sprzetem, zeby bawic sie z nieobrobionym drzewem, co widac ostatnio na roznych filmikach. Z dostepnych w sklepie budowlanym polproduktow wykonalem dwie gablotki. Pierwsza, ta brzydsza, padla ofiara kilku przerobek w trakcie procesu tworczego, dlatego odbiega troche wizualnie. Druga, uwazam, wyszla dosc przyzwoicie, biorac pod uwage, ze mialem do dyspozycji jedynie wiertarke, szlifierke katowa, olowek, imadlo i oko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na drugim zdjeciu pokazalem koncepcje na wyjmowane szklo, w koncu kolekcja jest dynamiczna
SSH - #Lego #figurki #diy #stolarstwo #drewno #chwalesie 

Od niedawna siedze w temac...

źródło: comment_1648323097tZQj4r7dPRhZnZEBvK9eZy.jpg

Pobierz
  • 12
@SSH: i bedziesz dawal te odwrocone skosy pod figurki? ;) Pamietaj ze niektore sa troche wueksze np przez kostiumy i moga sie nie miescic na stojaco wiec czasem warto dac taki łagodniejszy odwrocony skos, dlugi na 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@blogger: dla Ciebie sa najlepsze, dla mnie nie. Na co mi ramka na 15 figurek, skoro juz teraz mam ich ponad 100? Sciany w pokoju zabraknie. Moje ramki sa dopasowane pod szara plyte 38x38cm, pomieszcza duzo wiecej. Poza tym mam satysfakcje, ze zrobilem cos samodzielnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blogger: nie spie na kasie, takze sa hmm regularne. Kupuje jakis zestaw, stawiam na polke, a figurki do ramki, zeby sie nie kurzyly i jakos przyzwoicie wygladaly. Kupuje glownie SW, a z marvela i dc drobnice, glownie z gazetek. Wyjatkiem beda figurki z at-at , at-st i dwa zestawy figurek z hoth, mam w planach zrobic diorame z obrony Hoth, ale w drobnym majsterkowaniu juz dwie lewe rece takze czeka mnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blogger: w srode przyjezdzaja regaly z ikei, tez mialy byc samodzielne, ale cena mnie zabila troche, takze jeden zrobilem, a trzy kupilem. I niestety nie billy bo mi sie nie zmiescily na wysokosc