Wpis z mikrobloga

Wczoraj widziałem się ze znajomym, który ma firmę sprzątająca. Biura, budynki użyteczności publicznej, hale, magazyny.

W biurach pracują kobiety, hale i magazyny obsada mieszana z przewaga mężczyzn.

Powiedział, że od dwóch tygodni nikt się nie spóźnia, nie marudzi, nie grozi zwolnieniem, grafik na soboty i niedziele ma już zapełniony do czerwca.

W końcu uczciwie ludzie zaczynaja pracować na swoje prawdzie premie a on nie martwi się czy w poniedziałek przyjdą mu wszyscy na czas.

#ukraina #praca #bezrobocie
  • 68
Mój kolega pracował 6 mcy temu w firmie zakładającej rolety, rodzinna - syn przejął po ojcu - wiec cały skład to 5 osób już po odejściu mojego kumpla (sprawa o zarobki i podejście do pracownika - błędy wynikały najczęściej z olania przez synalka, ale wyzywał od debili skład). No i właśnie 2 kolesi się zwalnia z końcem kwietnia, zostanie szefo, jego żona odbierająca tel i dziewczyna z najmniejszym stażem :D smierć frajerom,
@ostatniwrankingu: Po raz pierwszy od dwóch lat byłem w centrum handlowym. Wszędzie w obsłudze kas w supermarkecie francuskim na C wiadomy naród. Tyle, że dwa lata temu to były Polki bo to pamiętam i trudno się nie zastanawiać co się z nimi stało. Chyba raczej nie zmarły masowo na COVID. Może zostały programistkami. Tak tak, zaraz mi dowcipniś napisze "Byłem tą kasą" ¯\_(ツ)_/¯ Januszeksy zrobią nas na szaro, zwłaszcza ludzi z
@brajanek95: Nie wiem o co chodzi, ale w tym wpisie chciałem pokazać, że ludzie zaczęli szanować pracę a on chętnie za ta pracę płaci. Wcześniej notoryczne spóźnienia, urlopy na żądanie w poniedziałek, soboty za większa kasę to w zasadzie tylko mała grupka brała.

Teraz wiedza, że jak będą marudzić to przyjdą inni, którzy chętnie będą pracować.

Pisze o pracy, w której wystarczy być na czas i ronić proste prace nie wymagające
W którym miejscu napisałem, że on nie płaci ludziom?


@ostatniwrankingu: a w którym ja napisałem, że napisałeś?
Ledwo co sytuacja na rynku pracy się pogorszyła a dziad już to wykorzystuje każąc #!$%@?ć ludziom po 6 dni i zabraniając korzystania z urlopu na żądanie, który jest normalnym prawem pracownika i których jest aż całe 4 na rok. W dupie ma prawo pracy a to początek. Potem się zaczną inne atrakcje znane z
Janusze mają znowu złote czasy jak w latach 90. Znowu mogą traktować ludzi jak śmieci, płacić gówno i nikt im nie marudzi.


@cotidiemorior: załóż typie biznes i płac wszystkim miliony, problem Janueszerstwa rozwiązany, no chyba że to nie takie proste co??