Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 50
113 137 + 40 = 113 177

It's a race week!

Jest i rozpiska wraz z podsumowaniem. Trochę się dzieje. Dodaję od razu wczorajszy trening. Poprzedni tydzień, mocny, szczególnie wypad w góry, gdzie wpadł nowy pr na 20 minut. Nie traktujemy go jako test, bo był wyrwany z "kontekstu" gdzie 25 minut było bardzo mocne. Średnia z 25 minut to 274W a z 20 276w. Bylo by więcej ale brakło podjazdu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie był to zdecydowanie max, nie mniej jednak gdyby traktować to jako test ftp, to przekroczyłem na pierwszy wyścig barierę 4w/kg i jestem na poziomie końca sezonu z tamtego roku. Dobry prognostyk :) Test FTP zapewne w przyszłym tygodniu. Teraz celem jest by się "wyświeżyć". Aktualne TSB to -11 w planie na wyścig to stawienie się wypoczętym z TSB na +9.

Na Mnicha ambicji wielkich nie ma, ot wyścig treningowy o priorytecie C, nie mniej jednak top 10 w kategorii wiekowej mile widziane. O pudle nie myślę, ale bym się nie obraził ( ͡º ͜ʖ͡º)

Trzymajcie Mirki kciuki, by było bezpiecznie! W przyszłym tygodniu relacja! A dziś postaram się jeszcze zrobić kwartalne podsumowanie kosztów takiego trenowania ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeśli chciałbyś zobaczyć jak wygląda trening na #rower #szosa z trenerem kolarstwa, jakie notuje postępy i jak idzie mi na wyścigach to zapraszam na #hiponaszosie

#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki
źródło: comment_1648621446YxkvIlKCVIu8TC6rywqp7c.jpg
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hipodups: patrząc na prognozę pogody dla Sobótki na sobotę i niedzielę to słabo to wygląda, głównie pod względem wcześniejszych opadów i temperatury poniżej zera w nocy i nad ranem, tym bardziej że wyścigi startują już z rana. Ja po zeszłorocznym Mnichu wyleczyłem się ze ścigania na szosie w takich warunkach, jak będzie znośnie to wybiorę się przewietrzyć płuca i nogę na SolidMTB pod Sławą. Nie mniej jednak powodzenia i przede wszystkim
@juhas99: Mam to na uwadze, i pamiętam ubieglorocznego tragicznego mnicha. Dopuszczam możliwość wycofania się. W sobotę jadę odebrac numer startowy i na miejscu podejmę decyzje. W tamtym roku analogicznie jak teraz - wycofalem sie dzien przed.