Wpis z mikrobloga

16.04 na gali "elite mma championship" dojdzie do walki znanego z #ksw Erko Juna z pogromcą freaków - "taxi złotówą" XD
walka ta ma tyle sensu co nic, sam Erko wybitny nie jest ale podejrzewam że skończy to mocnymi uderzeniami w stójce w przeciągu 60 sekund.
Natomiast Szymon swoją drogą robi dynamiczną karierę jak na "freaka", zaczynał niedawno jako giga ulaniec z upośledzonym Bonusem BGC na #famemma, dziś trenuje w grupie zawodowej u Berserkerów i walczy ze sportowcami.

#mma #mmavip #sportywalki
źródło: comment_1648635391iOaLKoSW2MPGdMi6rq7XUx.jpg
  • 8
@1atilla1: Nie ma innego gościa w Polsce którym tak gardzę jak tym złotówka. Szanuje za przemianę, za samozaparcie ale większej atencyjnej #!$%@? nie widziałem. Wygrał z Bonusem i uwierzył, że jest fajterem :D potem kilku kolejnych placków i chłopu #!$%@?ło. Jak oglądałem filmik w którym dostaje lepe od kibica chyba Lechii to miałem dziką satysfakcję że ktoś go zgasił jak peta. Mam nadzieję, że Jun ciężko go #!$%@?.
@kubaadamek: zapewne tak się stanie, Jun bije bardzo mocno i wywiera presję, a Złotówa nie radzi sobie z nacierającymi zawodnikami. Jest mocno atencyjny, ale w pewnym zakresie go rozumiem, to raczej ostatnie chwile kiedy może zarobić większy hajs więc chwyta się wszystkiego ;) sam fakt że to będzie jego trzecia walka mma od początku roku, a jeszcze ma stoczyć walkę pokazową w boksie z Mariuszem Wachem na gali charytatywnej XD
@1atilla1: A mi się ta walka podoba, bo w świecie freaków fajnie obejrzeć ludzi co mają umiejętności, a na dodatek dodatni bilans, więc fajne zestawienie. Jun wejście w KSW miał super, teraz raczej to Złotówa jest faworytem, delikatnym, ale jest. Dla mnie to takie 60:40 w szansach dla Złotówy.
@Sylwiusz89: trochę śmieszy mnie ten cały hajp na Juna, kogo to on miał nie zabić w klatce. Natomiast zawodnikiem jest przeciętnym, z pewnością dość mocno bije w stójce ale parterowo słabiutko. Jedyna szansa dla "złotówy" jaką upatruję to zejście z walką na ziemię, Erko szybko się męczy i nie wie co robić po sprowadzeniach. Jeżeli Szymon będzie prowadził walkę w stójce to prawdopodobnie zaliczy KO.