Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kuzyno: Też byłem super sceptyczny jak kupowałem greenouty. Hempshoty wyraźnie odstawały. Powiedziałbym, że były jak ta eksperymentalna partia greenouta. Ale ten Strong Blueberry przebija freshbomby.

Tzn. Można polemizować co jest fajniejsze. Tutaj mamy na pewno intensywniej. I w zasadzie cały czas efekty narastały. Ale w grenoutach czuć różnice w działaniu między nimi. Np. po Cirrusie mam śmiechawkę, a po owocach leśnych jestem bardzo kreatywny. Cola i guma dają ogólne poplątanie myśli
greenout


@Pioter1987: a co to w sumie jest?
bo opis

absolutnie innowacyjne, wpisujące się w oczekiwania rynku i trendy, całkowicie legalne produkty konopne

To raczej by sugerował dopalaczowe "#!$%@?śmy co się dało, byle klepało, nie wnikaj bo to jest taka chemia, że się zesrasz przy czytaniu, ale dodaliśmy trochę kremu do twarzy z cbd więc mówimy że konopny xD
@tellet: Legalnie produkty konopne w Polsce mogą mieć do 0,2% thc. Jak palisz taki susz to nie ma prawa sklepać. Ale mając 100ml cieczy można użyć stężenia wag/objętość. Czyli czysto teoretycznie w takiej buteleczce zgodnie z prawem może być do 200mg thc. Żeby to zobrazować - to tyle ile w 1g dobrej jakości zielska.
Nie jest napisane ile dokładnie tu jest. Raczej na pewno więcej niż w greenoucie, gdzie Mops w
@Pioter1987: też nie jest recenzentem, próbowałem greenouty i jakoś na mnie nie działały, a teraz jestem po teście 1/3 butelki blueberry i mam mieszane uczucia, faktycznie klepie, aż byłem zaskoczony, ale nie takiego stanu się spodziewałem, liczyłem na czilerke jak po Marii, a tu mrowienie głowy i milion myśli i po chwili rozdrażnienie, zasnąć po tym też nie było latwo
@BVRT3K88: Zgadzam się, że efekty są trochę nijakie. Tylko wiesz jak jest. To nie jest oficjalnie by klepało.

Szczerze mówiąc, nie miałem okazji próbować, wciąż nielegalnego u nas, Blueberry haze. Więc ciężko mi o porównanie. Wiem co się dzieje po Amnesia i to co daje hempshot o tej samej nazwie, to nie to. Ale w grenoutach już jest bliżej do źródła. Lemon (czyli GO Citrus mix) też nieźle odwzorowuje efekty suszu,