Wpis z mikrobloga

Dobra, dopiero nadrobiłem na 1,25x wywiad z krokodylem Dundee w tle do pracy.

Ja #!$%@?, jakim on jest odklejonym farmazonem to jest HIT XD rzuca jakieś losowe nazwy aliexpress, alibaba, ebay a chłopa nawet Machaj zagiął, że pod koniec lat 90. ani aliexpressu ani alibaby nie było xD Aliexpress to 2010 rok, a nie jakieś lata 90 xD co za odklejeniec.

Tak samo Alibaba (1999 start firmy, 2003 platforma chińska, na zagranicę zaczęli otwierać się po 2008) jest dla przedsiębiorców, gdzie trzeba brać hurty za gruby szmal, gdzie taki obsrajmajtek do deali za grube tysiące USD. Chłop 2 lata robił research na temat Nikaragui, ale przez 2 lata nie dowiedział się, jakie jest podejście do życia i pracy w krajach latynoamerykańskich. Hit #!$%@? hit. Giełdę to też widział raz w życiu, na wycieczce w Sydney usiadł na krawężniku pod wejściem do Australian Securities Exchange.

Chłop jest jednym wielkim farmazonem i no co no... idiotą ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze jest szurem, gada, że "no ja się znam na tych tematach siedzę w tym, jak tylko się rozpoczął koronakolega to wiedziałem co się święci, trzeba uciekać" dobry dobry wariacik. I o jakich brakach w sklepach w Australii on mówi na skutek zerwanych relacji z Chinami, skoro Australia eksportowała do Chin, a nie ściągała xD

Samowystarczalność hahah nie chcę polegać na systemie, chcę mieć kury xD Oj tak, zaszyć się na wiosce u papcia Dziwisza (który jest nieco złodziejaszkiem, ale o tym później), obok mieć sąsiada-odklejeńca z paszynfrutami i można żyć. Ważne, by mieć zanieczyszczoną wodę ze studni pełną bakterii, kury i wychodek za domkiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Idealnie odnajdzie się w patokambo uniwersum, pasuje do farmazonów jak Pucin czy Gapa.
#raportzpanstwasrodka #raportzakcji #patologiazkambodzy #kambopato #kamboszczury #camolife
Tfor - Dobra, dopiero nadrobiłem na 1,25x wywiad z krokodylem Dundee w tle do pracy. ...

źródło: comment_1648830464IsmfudIxwb9JoZqfzj02dX.jpg

Pobierz
  • 13
dobrze wykonana


@Szenkes: A widziałeś coś dobrze wykonanego w Kambodży? Bo ja jeszcze nie, stawiają magazyny ze spawami co się łamią od wiatru, rury podłączają na taśmę klejącą i pęka co 2 dni, spleśniałe od wilgoci rynny puszczają w środku domu, a nie na zewnątrz. A to mówimy o stolicy, to nie myślę już nawet co się dzieje na wsi xD