Wpis z mikrobloga

-Przebij dotychczasową granicę żenady i dobrego smaku, kiedy wszyscy myśleli że takowej już nie ma.
-Powiedz że to na szczytny cel więc hehe no głupio krytykować nie hehe bo pieniążki na pomoc hehe.
-Profit?

Antoni K. od pewnego czasu stara się być najbardziej nielubianą osobą w polskim show biznesie i internecie. Gratulacje, chyba mu to tym razem wyjdzie. Dla mnie jest definicją wszystkiego co obrzydliwe w osobach nazywanych powszechnie celebrytami. Mam nadzieję że wszyscy sponsorzy, producenci telewizyjni a nawet #patrykvega go kopnie w dupę.

#patologiazmiasta #bekazpodludzi #ukraina #wojna #famemma
Pobierz
źródło: comment_1648969187NdhSDqjYYfq1oAkXs7WFNA.jpg
  • 19
@Norman_Prajs: a to o tym nie slyszalem xD ladnie ego mu #!$%@?.. ja ostatnio tez patrzylem na ta zenade z nim, opozda i jej ojcem. #!$%@? jakie to wszystko sa patusy xd Tej typiarze wspolczuje takiego ojca co strzela w strone jej matki i reszty rodziny ale nie wspolczuje jej kompletnie tego ze zostala zostawiona sama sobie z tym dzieckiem i antosiek znowu ja olal i zdradzal xd Laska doskonale wiedziala
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norman_Prajs: jednak Królikowski to fachura, wstawił 2 typków, którzy ledwo co przypominają Putina i Zelenskiego. A na wykopku dupa pękła. Uczcie się jak robi się darmową reklamę. Najlepszym sposobem bojkotu takich wydarzeń jest spuścić zasłonę milczenia, to musi byc temat tabu. Tylko w ten sposób można zaszkodzić imprezie. A nie wyrażać swoje oburzenie z nazwą gali, imieniem nazwiskiem ludzi, którym na tym zależy. Nie bądź debilem nie pisz jaki to Królikowski