Wpis z mikrobloga

@adhsklusljhagxnki: Czy przy zwrocie musi być oryginalna paczka, czy mogę kupić byle jaką. Oraz składałem niedawno reklamację i dostałem szybko maila z odpowiedzią, że wysyłają mi część kwoty czyli jakieś 150zł. Czy jak zwrócę im rzecz, to dostanę całą kwotę? Dodam, że wada produktu nie wynika z mojej winy, a raczej z słabej jakości materiałem.
@Conscribo: paczka w sensie opakowanie produktu czy paczka w której jest wysyłana. Buty, kosmetyki i wsyzstko co ma dedykowane opakowanie muszą mieć oryginalne opakowanie ale jeśli były to np ciuchy zapakowane w folię to już nie, paczka w której wysyłasz też nie musi być zalando.
@Conscribo: ja zawsze odsyłałem w folii ale nie raz pomyliłem opakowania lub folia była cała podarta i nie robili problemów. Oni i tak później muszą je przepakować, nie zwracają uwagi na to. Opakowanie zewnętrzne jest bez znaczenia w sensie ta biała z pomarańczowym logiem zalando (raz wysłałem do zalando w opakowaniu z nike). Naklejałem tylko etykietę zwrotną a resztę kartki wkładałem do opakowania. Zostawiałem sobie tylko rachunek. Tak możesz nadać z