Wpis z mikrobloga

#metal #thrashmetal
#cultowe (826/1000)

Testament - Down for Life z płyty The Gathering (1999)

Z Testamentem mam zupełnie odwrotnie niż z większością kapel. W okresie w którym muzykę chłonąłem, a nie jak teraz odhaczałem na akord (z grubsza 1998-2005), ich ówczesne płyty jakoś przeleciały obok mnie. Słuchałem ich staroci z początków twórczości, a potem o dziwo bardzo podpasowały mi współczesne krążki.

Gdzieś tam dopiero po czasie doceniłem The Gathering, szczególnie za to jak bezkompromisowym albumem jest i na swój sposób ekstremalnym, nawet na tle ich innych wydawnictw. Trochę brakuje mi tylko jakichś 2-3 hitowych bangierów, nic w tym kontekście mi się nie wyróżnia chyba.

-------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Przez tysiąc dni postuję rzeczy których słuchałem przez ostatnie 20 lat (jeden numer dziennie, od 01/01/2020 do 26/09/2022). Szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne. Niektóre były hiciorami, innych wolałem sobie nigdy nie przypomnieć. Kolejność wstępnej listy zrandomizowałem i nie jest mi znana. Odkrywam dzień po dniu.
  • 4