Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
A teraz słuchajcie jak bierzecie udział w największym oszustwie i praniu mózgów jaki kiedykolwiek powstał.

Chociaż wielu ludziom nie przetłumaczy. Wolą pluć jadem na Rosję. Znowu nazwą mnie onucą, szurem albo się przyczepią do autora kanału zamiast wysłuchać do końca i chociaż samemu spróbować zbadać rzeczy o których jest tu mówione.

Zaraz mnie zreportuja.

Uwaga moderacja! Nie jestem Rosyjskim trollem. Pokazuje tylko druga stronę medalu.

https://youtu.be/jwlCNv_XyNw

#rosja #ukraina #wojna #usa #takaprawda #niepopularnaopinia
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jjb_: Wiedziałem, dlatego o tym napisałem w poście. Przyczep się do autora i charakteru kanału który wrzucił tylko film do siebie zamiast się skupić na tym co jest mówione.

Klasyka!
@Namarin: Jeśli masz ochotę na tego typu filmy, wyszukaj w google: Georgina Orwell film Ukraińska hucpa czyli: hipokryzja nie zna granic.
Sporo materiałów na jej kanale dotyczy szczepionek. Wiarygodność tych filmów zerowa, ale..... co kto lubi.
@Namarin: Ogólnie jeśli nie jesteś ruskim trolem to szczerze współczuję autorytetów.
Oczywiście, że ta sytuacja nie jest czarno-biała, ale to Rosja i Putin do niej dążyli i ją wywołali. Tu nie ma sentymentów, Ukraina prowadzi wojnę obronną i ma moralne prawo pozabijać tylu rusków ilu da radę. W tym im będę kibicował i wspierał dalej.

A teraz trochę o "dziennikarce":

Teorie spiskowe dotyczące AIDS i COVID-19
W listopadzie i grudniu 2021
@Namarin: ale ta kobita sama się ora, mówi ze patrzymy tylko na mały wycinek historii a sama robi to samo. Jakoś nie wspomniała o współpracy ZSRR z 3 rzeszą. Gadanie o praniu brudnych pieniędzy- pewnie miało miejsce tak samo jak rajach podatkowych na jakiś dziwnych wysepkach- tez o tym już nie wspomina. Po za tym, nie zna kompletnie kontekstu mentalnego Rosjan i ich stosunkach z sąsiadami-Słowianami. Dla niej Rosja to przeciwwaga
@Namarin: Obejrzałem całe i nie uważam, że jesteś rosyjskim trollem, jesteś niestety ich użytecznym idiotą.

Żaden myślący człowiek nie potraktuje tego filmiku poważnie, bo to analiza na poziomie alexa jonesa albo maxa kolonki. Globaliści, naziści, COVID, pranie pieniędzy, brakuje jeszcze pedofilów i kosmitów.

Jak zwykle ludzie, którym nauka tabliczki mnożenia zajęła 12 lat mają odpowiedzi na wszystko, bo potrafią spojrzeć na świat z każdej strony. Nie to co ci idioci na