Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (18)

 • avatar

  WIELKA WYKOPOWA BITWA AKTORSKA - EDYCJA 1!

  Tag do obserwacji lub czarnolistowania: #mirkoserial
  WYNIKI: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lB5Mibb9dIyMa8kJXzzA8USzFSlc-fV-DJB8bYbM-7w/

  Zasady: Tym razem ocenimy żyjących aktorów. W ankietach głosujemy na najlepszego naszym zdaniem aktora, uwzględniając całokształt jego kariery. Z każdej grupy do fazy pucharowej przechodzi dwójka aktorów z najwyższym wynikiem. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny.

  GŁOSOWANIE W KOMENTARZACH!

  Podoba Ci się co robię? Postaw mi kawę (buycoffee.to/mateusz). Pamiętajcie o plusiku dla zasięgu! Dziękuję! Miłej zabawy :)

  #glupiewykopowezabawy #ankieta #seriale #filmy
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  Tankuj na jednej stacji pół swojego życia. Zatankowane za 560zł i przy kasie się okazuje, że terminal nie łączy. W portfelu 400zł w gotówce, bankomat 5 minut autem dalej więc spoko zapłacę 400 i 160 dowiozę za chwilę. Nowa kierowniczka face. Ni chuja. Akrobacje z tym terminalem, wyłączanie, włączanie i specjalistka tak odjaniepawlila, że w ogóle przestał się nawet włączać. 20 minut czekania aż odpali drugie stanowisko kasowe. Udało się ale płatność dalej nie idzie. Po 40 minutach na stacji wyszedłem bez płacenia, wsiadłem w auto, pojechałem pod ten bankomat. Jak ruszałem to prawie mi pod maskę wskoczyła krzycząc coś o policji, a dziewczyny z kasy które tam serio długo pracują ze wstydu to chcialy się pod ziemię zapaść. Wróciłem, zapłaciłem, nawet jebana z zaplecza nie wyszła.
  40 minut stracone z dnia.

  #zalesie #motoryzacja
  pokaż całość

  odpowiedzi (108)