Wpis z mikrobloga

@skitarii: Kilka słów tego gościa i już wiadomo, że młody będzie miał #!$%@? start w życiu. Nie ma nic gorszego jak stary jest głupim wieśniakiem uważającym się za najmądrzejszego na świecie. Mój tam mnie #!$%@?ł mówiąc: Bo co ja w życiu będę robił, guziczki naciskał? ( chodziło o komputer ) Jak ty wideł trzymieć nie potrofisz, aż gęsiej skórki dostałem
#!$%@?, wkladasz całe serce, zeby wyhodować, zeby dzieciak mial co jeść, a jak sprzedasz to też żeby miał się w co sie ubrać.


@cyconiusz: Stary debil, przecież widać że to akcja w stylu: Chodź synek pokoż jak jeździsz jo cię nagrom, wina starego że za plan filmowy obrał to miejsce nie podwórko.
Gość nawet nie zdaje sobie sprawy jaką krzywdę wyrządził młodemu wrzucając to do neta, filmik stał się wiralem. W
@skitarii ten wieśniacki lament to jest mrożący krew w żyłach. Aż mam fleszbaki jak się jeździło do rodziny na wieś i oni potrafili z niedojedzonego ziemniaka czy przpadkowo lekko rozlanego napoju zrobić dramę jakby co najmniej PGR ogłosił bankructwo i wszyscy mieli klepać bidę następne 5 lat. Ja #!$%@?ę, dlaczego to jest takie uniwersalne dla tych ludzi