Wpis z mikrobloga

Maaały update odnoscie giery <(・ω・´)>
#witchsheart <--- tag do obserwowania/czarnolistowania
Dopiero zdalem sobie sprawe jak blisko jestem skonczenia grywalnej bety/dema tj lokacji tutorialowej z bossem
Jestem na takim etapie ze 90% pracy teraz to rysowanie map (ktore rysuje wlasnorecznie), z wszystkimi wiekszymi programistycznymi problemami sie juz uporałem i po prostu trza zapełnic gre contentem :p
Gejdew ze mnie sredni, dlatego gra nie bedzie 10/10 ale będzie moja i to jest najwazniejsze ( ͟ل͜) Jestem bardzo zadowolony z tego jak wygląda i dziala jak narazie, podoba mi sie walka która bedzie glownym zajeciem, podoba mi sie lore ktore stworzylem i NPC których chce dodac, po 8 miesiacach prawie na wyciagniecie reki mam owoc mojej ciezkiej pracy
Za 2-3 tygodnie jak sie szczesliwie uporam z rysowaniem wszystkiego wypuszcze demo ʕʔ

Jakby ktos nie orientowal sie czym jest gierka to napisalem (czytaj #!$%@? szablon) low quality stronke z ogólnym info o gierce ---> https://themiczal.github.io/TaleofWitchsHeart/
(dark reader psuje cssa)

Ah, i swoją drogą - jakby ktos chcial dolozyc swoja cegielke i byc wpisanym do creditsów to potrzebuje kogoś kto ładnie przeczyta jeden tekst po angielskiemu, potrzebować bede wkrotce lektora do intra ȍ ̪ ő
#gamedev #tworczoscwlasna #godot
Pobierz synbozy777 - Maaały update odnoscie giery <(・ω・´)>
#witchsheart <--- tag do obserwow...
źródło: comment_1649932342Zpv7HuwTtI2onpXKmzv1yM.jpg
  • 3