Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek: tylko zdajesz sobie sprawę, że wina spóźnienia to jest ruch drogowy. Korków nie wymyśliło sobie MPK, tylko po prostu żyjesz w mieście i miasta są znane z tego, że są korki. Chcesz jeździć bardziej punktualnie komunikacją to zapraszam na aglomerację. Szczególnie, że Kraków jest miastem, że co krok są remonty i to dość ważnych ulic i o to jest taki efekt. Osobiście w pracy sam często stoję w korkach i
no i co roku przybywa więcej samochodów i osiedli. Szykuj się, jeszcze kilka lat i będzie paraliż całkowity miasta.


@Lardor: Gdyby tylko istniało jakieś rozwiązanie tego problemu, np. zanim się wybuduje 100 nowych bloków, to odpowiednio skomunikować dany rejon wyznaczając szersze drogi dla autobusów, albo budując nowe linie tramwajowe... Nie! To jest za proste. Nawalmy bloków do oporu i zostawmy minimalną wymaganą szerokość jezdni. Niech się martwią Ci co po nas
Kraków to 15minutowe miasto. Polecam tak żyć, żeby nie musieć nigdzie jeździć.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Problem solved. Kindly confirm that we can close the ticket.
@rolnik_wykopowy: Bloków przybywa Ulic nie. Proste. Zobacz sobie na Płaszów i ulicę przewóz, jakie tam osiedle powstaję. Dawniej tylko firmy warsztaty sklepy i tyle, a teraz mega osiedle, gdzie sąsiad sąsiadowi podaje rękę przez balkon, i nagle cała dzielnica oburzona coś, trzeba zrobić a co? No oczywiście rondo które tak na prawdę nic nie da. Nie wspominam już o budowie osiedl wśród rybitw. Tym więcej widzę tych bloków tym mam bardziej
Tym więcej widzę tych bloków tym mam bardziej ochotę uciekać z tego miasta. To już nie jest ten Kraków który kochałem, ten Kraków który kocham był po raz ostatni w 2010.


@Lardor: Żebyś wiedział. Kiedyś się śmiałem z Proszowic, że dziura, a Kraków w sumie duże, ale w miarę fajne miasto, gdzie wszędzie spokojnie dojedziesz bez problemu, ale chyba zmienię zdanię co do KPRów. Niestety to co się wyprawia w ostatnich
@rolnik_wykopowy: z Krakowem, jest problem, że się wpiernicza bloki w każdy wolny kawałek miejsca. U siebie miałem takie krzaczki między trzeba blokami, zielono fajnie. Dziś plac budowy niszczą pod moim blokiem ziemie i nie wiem jak umieszczę te 3 nowe bloki, To już jest pato deweloperka. Zamiast powiększać miasto i budować osiedla na wioskach i robić z tych wiosek Kraków, to w samym cholernym centrum deweloper poluje na kawałek ziemi, nie
@powaznyczlowiek: zresztą MPK nie odpowiada za rozkłady jazdy, pisz zażalenie do ZTP, oni za to odpowiadają, tak samo oni również układają rozkłady jazdy Mobilisowi i również odpowiadają za biletomaty w obydwu firmach. Za każdy kurs, MPK ma płacone, kurs nie zostanie niewykonany to nie dostają kasy od miasta proste. Masz na screenie wszystko. Ja wiem, że najłatwiej zwalić winę na MPK, bo każdy myślą, że oni są za wszystko co złe
Lardor - @powaznyczlowiek: zresztą MPK nie odpowiada za rozkłady jazdy, pisz zażaleni...

źródło: comment_1649945251dHUG50ASqUZHytBRqvFDWg.jpg

Pobierz
@powaznyczlowiek co do roku trzeba było zapytać menela, i poprosić kierowcę by go wyprosił. Który mamy rok, że nie potrafimy odezwać się do innych ludzi halo? Jaką pan op hipokryzję uprawia?