Wpis z mikrobloga

Zanim Xavi objął Barcelone ta była w ciężkim stanie mając 8 pkt straty do #realmadryt , nikłe szanse na wygranie ligi, pucharu czy superpucharu i ciężką sytuację w Lidze Mistrzów.

Po przejęciu sterów przez Xaviego dzięki jego miłości do klubu, niezłomności i umiejętnościach trenerskich Barcelona traci do Realu 15 pkt, nie ma szans na wygranie ligi, pucharu czy superpucharu, a do tego odpadła z ligi europy, a % zwycięstw w pierwszych 30 meczach nowego trenera w Barcelonie jest najgorszy od 2002 roku, dla porównania Koeman miał 58% zwycięstw w pierwszych 30 meczach, Xavi ma 52%.

#pilkanozna #fcbarcelona #laliga #ligamistrzow
Grajox3 - Zanim Xavi objął Barcelone ta była w ciężkim stanie mając 8 pkt straty do #...

źródło: comment_1650359665FbQpl7e7P32YlQTW8XFrIa.jpg

Pobierz
  • 5
@Grajox3: Daj mu trochę czasu. Czy wy naprawdę myślicie, że z miesiąca na miesiąc po zmianie trenera drużyna nagle zacznie rozwalać wszystkich? Myślisz, że po miesiącu Dembele i inne kasztany nauczą się grania w piłkę? Przecież Klopp jakby tu przyszedł to nic by nie zdziałał w pół roku. Klopp jak przejął Liverpool to pierwszy sezon skończył na 8 miejscu i a później był dwa razy na 4 miejscu. Dopiero 2018/19 był
@fajq: a i tak trzeba zauważyć, że Dembele odżył za Xaviego. To oprócz Busquetsa i Pedriego chyba najlepszy, a na pewno jeden z moich 3 ulubionych, graczy Barcelony. Jeszcze jak poprawi strzał to będzie elegancko.
Nie wiem jak bardzo to związane, ale Ter Stegen też jakby lepiej bronił za Xaviego czy mi się wydaje?
Nie wiem jak bardzo to związane, ale Ter Stegen też jakby lepiej bronił za Xaviego czy mi się wydaje?


@thority: Trochę za wcześnie na oceny, trzeba by też w statystyki zajrzeć, ale miał ostatnio trochę bardzo ważnych i dobrych interwencji, od których zdążył odzwyczaić.
Zanim Xavi objął Barcelone ta była w ciężkim stanie mając 8 pkt straty do #realmadryt , nikłe szanse na wygranie ligi, pucharu czy superpucharu i ciężką sytuację w Lidze Mistrzów.


@Grajox3: Co przepraszam XD Mieli stratę 12 punktów, teraz mają stratę 15 i zaległy mecz, czyli od przyjścia Xaiego w zasadzie idą równo z Realem, do tej kolejki miał tyle samo punktów co Real w analogicznym okresie plus mecz zapasu, czyli