Wpis z mikrobloga

Ogólnie potrzebuje pomocy co mam dalej robić?
W grudniu baba rozwaliła na parkingu 2 samochody i uciekła (w tym mój) pisałem tutaj posty o tym
Więc tak zaraz minie 5 miesięcy i wiecie co zrobiła policja w tym czasie? NIC
Mając dowody (nagranie niżej) świadka który podał rejestracje i to ze sam ten samochód potem znalazłem na mieście jest jakimś zartem.Wszystkich dowodów szukałem sam po nagrania z kamer chodziłem sam bo policja stwierdziła ze prywatne kamery nie działają bo nie zastali własciciela.Tak samo miejski monitoring nie działa albo jest takiej #!$%@? jakości ze nawet marki nie da sie odczytać bo wiem dokładnie w która stronę #!$%@?ła
Policja nie chce mi udzielać zadnych informacji bo twierdzą ze trwa dochodzenie.Dowiedziałem się przypadkiem ze sprawca dostał wezwanie na przesłuchanie i tyle nic zadnych konsekwencji
dodam tylko ze baba próbowała mnie zrobić w #!$%@? i chciała żebym wycofał dochodzenie z policji i spisać oświadczenie z oc innego samochodu a nie tego co uczestniczył oczywiście może mnie pocałować.
Telefony do ubezpieczyciela nic nie pomogły nie mogą nic zrobić póki policja nie zakończy postępowania
Adwokat normalnie wysyłał listy na komende nic nie pomogło
Dlatego powiedziałem sobie ze lepiej dla tej instytucji w niczym juz nie pomagać .... Bo jak widać potrafili tylko za maseczki gnoić nic więcej
PS Nie pozdrawiam taksówkarza który sobie odjechał a potem się wypierał ze nic nie widział bo też do niego dotarłem dzięki uprzejmości jego kumpli z korpo
https://www.youtube.com/watch?v=uJrd9KFEdKg
#stluczka #prawo #ubezpieczenia #policja
  • 7