Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  To co Mirki i Mirabelki, lecimy z kolejnym #rozdajo ?
  Do zgarnięcia Lokalizator TrackIMO . Z ROCZNYM UTRZYMANIEM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Lokalizator możesz wrzucić #rozowypasek do torebki, lub #niebieskiepaski do schowka w #samochody, drony, rowery, torby na lotnisko, etc - będziesz wiedział gdzie, co i jak. Wielkość to jakieś pudełko od zapałek.
  Urządzenie lokalizuje się "samo" więc nie musisz pytać go o pozycję - Urządzenie posiada dedykowaną pakę na telefony, tablety.
  Historia trasy urządzenia zachowywana jest rok do tyłu, a terminal śmiga na całym globie - bez różnicy czy używacie go w Polsce, w Niemczech czy w innym Meksyku (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■).
  Na własnej bateryjce wytrzyma jakieś 3-4 dni (przy nadawaniu co minutę). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Dalej, jeżeli któryś Mireczek chciałby zakupić takie urządzenie u Nas, to do poniedziałku, podając kod 300T zgarnia lokalizatorek za 300zł ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Także tego, można plusować, wyniki w poniedziałek.

  pokaż spoiler zieloni, zarejestrowani po 25.05.2017 się nie bawią :(


  #gps #lokalizator #cebuladeals #samochody #rower
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  Wycinam znaki drogowe abyście mieli gdzie łamać przepisy, wiedzieli jak jeździć, bagiety mogły wlepiać mandaty, itd. #bekaztransa

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  #rozdajo Szukam osoby z nadwagą 10-40 kg, która ma motywację by to zrzucić i pomogę jej zupełnie za darmo w ramach #fortheworldtrenuje warunki: zaplusuj ten wpis i napisz (jak chcesz) w komentarzu dlaczego ci pomóc, po wybraniu przeze mnie trzeba będzie wrzucić zdjęcie sylwetki teraz i na koniec metamorfozy za kilka miesięcy (zależy od nadwagi) CEL PŁASKI BRZUCH/KALORYFER ZARÓWNO U KOBIETY, JAK I FACETA :)
  EFEKT ZALEŻY OD PODEJŚCIA OSOBY ALE JAK KTOŚ NIE BĘDZIE PRZYCINAŁ TO BĘDZIE SUPER
  #mikrokoksy #dieta
  pokaż całość

  odpowiedzi (209)