Wpis z mikrobloga

@Drmscape2: W tym drugim przypadku to akurat nie kwestia za wąskich półek. Te półki są wysuwane ale na najgorszych istniejących prowadnicach, czyli rolkowych. Przy tym typie nie dało się tego inaczej obejść, więc koncepcja sama z się słuszna. Odstawienie nie jest powiedzmy jakimś ogromnym grzechem.

Jednak dałoby się to rozwiązać lepiej, gdyby gość dał prowadnice kulkowe, które są grubsze i przez to sama półka jest węższa o 26 mm niż szerokość
@marcel_pijak: @NetJaro: Dzięki za wyjaśnienia, nie zwróciłem uwagi na to, że to wysuwane jest. Myślałem, że półka była za krótka i zrobione tu zostały tylko dystanse, żeby się dało zamontować bo z tego co znajoma mówiła, to po tym gościu już wszystkiego mogła się spodziewać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Drmscape2: Tak na pierwszy rzut oka to co podesłałeś, nie mieści się powiedzmy w kategorii takiej skrajnej, totalnej fuszerki.
- mnie rażą te prowadnice rolkowe, ale istnieją i jeżeli było to na ofercie/umowie i klientka się zgodziła - to ok.
- zawiasy widzę z Bluma - to na plus
- starał się dopasować słoje (nie jest idealnie, bo szukał podobnego, ale też nie dał "na pałę" tylko coś kombinował
- odstawienie
@Drmscape2

To się "wyreguluje". ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ci według ciebie jest tu źle zrobione?

Ewidentnie ten otwór ma być bez drzwiczek a to nie jest prosta sprawa żeby ścianki półki bez frontów zlicować z frontem.
@Drmscape2

Za wąskie półki też nie były problemem.


I znowu... Jeżeli front miałby być na zewnątrz ścianek szafki to nie ma problemu a tu ewidentnie front miał wejść w ścianki boczne i wewnątrz ścianek być zrównane fronty że ścianką.

Skoro tak to trzeba zadbać żeby zawias nie ciągnął frontu do wewnątrz szafki tylko żeby zatrzymał się na równi ze ściankami. Nie może oprzeć się o szuflady bo będą się rysować fronty. Szuflady