Wpis z mikrobloga

Poszukuję taksówkarza, który w nocy z 5 na 6 czerwca 2021r przewoził pobitą kobietę z okolic ul. Wapiennej na plac Grunwaldzki w Szczecinie. Może to bardzo pomóc w ukaraniu sprawcy pobicia. Z góry dziękuję.


@miodnik: napisz mi to ze szczegółami na priv, to wrzucę Ci to na dużą (zamkniętą) grupę taksówkarską ze zweryfikowanymi użytkownikami.
Nic mu nie pisz.


@SarahC: w sensie że zabójca chce dorwać jedynego świadka...?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takie poszukiwania to norma, jest jeszcze taksówkarz, to do niego będzie należała decyzja - ujawnić się czy nie.

Byłem świadkiem setek takich poszukiwań i nie pamiętam przypadku, żeby taksówarzowi coś się stało z tego tytułu. Tak że nie martw się na zapas...

Takstu o naiwności nie skomentuję...
Ale polecam trochę więcej
@SarahC: aha, powiedz lepiej od razu, że nie masz pojęcia jak się takie sprawy załatwia.
Tak się składa, że byłem kiedyś szefem w jednej z największych korporacji taksówkowych w Warszawie i zwyczajnie robiłem takie rzeczy zawodowo, jak wysyłanie zapytań pt: czy ktoś widział tego dnia to czy tamto... takich próśb były setki...

Serio, od przekazania nr telefonu klientowi, dziennikarzowi czy pani w maglu jeszcze nikt nie został uprowadzony, zmuszony do pójścia
@typiara_z_wykopa: @Talvisota: Dużo tego było... były też takie z pogranicza absurdu, które zabrzmiałyby jak pasta po srogich pigułach, nie do uwierzenia, do opowiadania wyłącznie w gronie taksówkarzy, którzy również przeżyli coś wyjątkowo durnego i nieracjonalnego.

Jeździłem 17 lat, nocą, łącznie przewiozłem ok 140k ludzi, średnio z każdym rozmawiałem 15 min. (policzone na postawie uśrednionych danych z pięciu lat, z taksometru, więc chyba wystarczająca próba)
W większości spod klubów z bardzo
@Talvisota: @typiara_z_wykopa: @Mopek666:

Pomyślę nad tym kiedyś, ale to dopiero jak skoszę trawę i zrobię pierdyliard innych rzeczy, które powinny być zrobione wczoraj, a nie są...

Tak na szybko, jeszcze jedna, ta z tych nieracjonalnych, w które i tak nikt nie uwierzy...

Weekend,
ul. Czackiego, Klubokawiarnia, godz. 4:00 nad ranem.Wsiada pani, lvl26-28,

Taka normalna, zwykła dziewczyna, schludnie ubrana, wręcz za grzecznie jak na porę i miejsce.
I rzuca oschłym