Wpis z mikrobloga

Hej!

Stworzyłem w wolnej chwili aplikację mobilną, która zbiera w jednym miejscu newsy sportowe na temat ulubionego klubu piłkarskiego. Aplikacja śledzi portale newsowe, wybiera wiadomości odnośnie wybranej drużyny i wyświetla wszystkie linki chronologicznie. Jest to wygodna alternatywa dla śledzenia każdej ze stron oddzielnie. W tym momencie do wyboru jest 7 drużyn. Wybrałem je pod względem popularności (moim zdaniem). Wszystko jest dostępne za darmo, a rejestracja nie jest wymagana.

Aktualnie aplikacja dostępna jest w Google Play pod nazwą Follow Your Club. Link do sklepu umieściłem również na stronie follow-your-club.pl

Gdyby ktoś był zainteresowany to serdecznie zapraszam do korzystania.

#fcbarcelona #realmadryt #juventus #bayernmonachium #liverpool #manchesterunited #legia #mecz
maciek7566 - Hej!

Stworzyłem w wolnej chwili aplikację mobilną, która zbiera w jed...

źródło: comment_1650493169g8QClbvQTpZjBP19UoETaM.jpg

Pobierz
  • 12
@piperek: chodzi mi po głowie taki pomysł i pewnie jest on przynajmniej w jakimś zakresie do wykonania. Jeżeli będzie zainteresowanie aplikacją to będę ja rozwijał i będę próbował coś takiego dodać. Plus oczywiście więcej klasycznych źródeł no i więcej drużyn do obserwowania.

@gdziemojimbuspiatka: myślę, że dodam wkrótce wersje na iOS. Aktualnie robię troche taki rekonesans czy w ogóle jest zainteresowanie taką aplikacją.
@maciek7566: pobrana, ciekawa apka, mocno przydatna. Czekam na więcej klubów z Polski, fajnie jakbyś zachaczył nawet dryżyny z 2 ligi oraz możliwość obserowania kilka naraz z reprezentacjami ale żeby to było w miarę komunikatywne, że np jak obserwujesz 3 drużyny, masz pomieszane newsy, oraz najnowsze w pierwszej kolejności wyskakiwały i po prostu nie nasrane za bardzo :D