Gorące dyskusje ostatnie 12h

Hej,

Dziś robimy #rozdajo legalnie dostępnej, alternatywy dla medycznej marihuany! Tak, dobrze czytacie - produkty Green Out® są polecane przez coraz większą ilość klinik konopnych w Polsce, jako alternatywa w leczeniu, w przypadku problemów z dostępnością marihuany w aptekach! Powiecie, przecież CBD nie działa, THC jest nielegalne, więc ten cały Green Out to kolejny pic na wodę, sok dla gimbusów. Otóż nie tym razem.

Należy zauważyć, że dopuszczalna ilość THC w produktach konopnych w Polsce, to 0.2%. W przypadku suszu, wydaje się to skrajnie mało, natomiast w przypadku ekstraktów takich jak Green Out, przy takim stężeniu (legalne 0,2%), otrzymujemy nawet do ~200mg THC w 100 ml produktu. Czy 200mg to dużo? To tyle co w 1 gramie medycznej marihuany bogatej w THC. Jako ciekawostka, warto zwrócić uwagę na badania, które często wskazują, iż spożywane kannabinoidy, przyswajają się ok 4x bardziej niż waporyzowane, przez to że mają inny szlak metaboliczny.

Produkty Green Out®, wzbogacone są dodatkowo profilami terpenowymi, tożsamymi z profilami ich rekreacyjnych, holenderskich i amerykańskich odmian, takimi jak Amnesia Haze, Lemon Haze, Critical czy Sour Diesel.

Z okazji konopnego święta również robimy rozdajo, w którym 15 osób wygrywa darmowy Green Out Fresh Bomb Strong!Wystarczy zostawić plus przy wpisie.

Dodatkowo, dla tych, którzy nie chcą liczyć na łut szczęścia - kod promocyjny -18% na cały asortyment!

KOD RABATOWY: 18OFF

w sklepie https://dutchtherapy.pl

Jeśli chcesz być wołany do kolejnego rozdajo lub promocji w przyszłości zaobserwuj profil.

#greenout #wykopjointclub
    pokaż całość

odpowiedzi (33)

7.69 zł cena z VAT dziś za benzynę w hurcie na orlenie. Do tego należy lekko doliczyć 10 gr marzy stacji czyli realna cena za PB95 dziś to 7.79 zł/l, a kurs dolara spadł z 4.50 zł do 4.26 zł i jest najniższy od miesiąca. Trzymacie się?
    #paliwo
    #bekazpisu
    #orlen

odpowiedzi (61)

kuźwa udało mi się poznać nowych ludzi, byłem u nich tydzień temu i było spoko

a dziś się budze, lunatykowałem i takie gówno wysłałem. mam ochotę się zapaść pod ziemie

odpowiedzi (54)